Dekoracje Okienne RCOM

Firany, zasłony, dekoracja okien

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - ocena Polecam firmę dekoracje okienne Rcom ,pani Kasia to mistrzyni w tym co robi...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2024

Honorata - ocena Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Kasi - zamówiliśmy zasłony do całego...
~Honorata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

Aleksandra S - ocena Serwer jakość, profesjonalny dobór tkanin w oparciu o styl pomieszczeń....
~Aleksandra S
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Sylwia - ocena Szczerze polecam. Bardzo duży wybór materiałów, dobra ich jakość. Można...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 stycznia 2024

Aneta - ocena Polecam. Jestem bardzo zadowolona. Roleta i zasłony wyszły przepięknie. Pani...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

Julia - ocena U Pani Katarzyny zamówiłam z początku firanki oraz roletę rzymską, byłam tak...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2023

Renata - opinia Polecam! Profesjonalna obsługa i jakość usług. Bardzo szybkie termin, duży...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Danuta - opinia Polecam miła profesjonalna obsługa swietny kontakt krótkie terminy
~Danuta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 lipca 2023

Dagmara - opinia Współpraca z p. Kasią w kwestii dekoracji okiennych przebiegała absolutnie...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Magdalena - opinia Polecam serdecznie Dekoracje okienne RCOM. Pani Kasia jest bardzo sympatyczną...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 7 czerwca 2023

Milena - opinia Bardzo polecam Dekoracje okienne RCOM. Zamawialiśmy roletę rzymską i firany...
~Milena
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 30 maja 2023

Magda B - opinia Bardzo polecam. Pani Kasia pomogła nam w wyborze dekoracji okiennych do...
~Magda B
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Bogusław Żołnowski - opinia Polecam współpracę z firmy Dekoracje Okienne RCOM. Bardzo profesjonalna i...
~Bogusław Żołnowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 marca 2023

Izabela i Jakub - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy. Pokaźny wybór materiałów,...
~Izabela i Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2023

Sylwia - opinia Super doradztwo Pani Kasi sprawiło ze mój salon wyglada bosko :) Fajna i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lutego 2023

Ania - opinia Przemiła obsługa, która poświęca dużo czasu na poradę, dobór tkanin, pomoc i...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2023

Dorota - opinia Bardzo miła i fachowa obsługa. Duży wybór materiałów na zasłonki i firany....
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2022

Monika - opinia Do Pani Kasi trafiłam z polecenia. Cały proces upiększenia mojego mieszkania...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2022

Paulina - opinia U Pani Kasi szyłam zasłony i firany do salonu. Jestem bardzo zadowolona z...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Svietlana - opinia Skożystalam z usług Dekor. Okienne po uszyciu firan , w wykonaniu p. Kasi,...
~Svietlana
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry