Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - ocena Bardzo polecam Panią Agatę, która spełniła wszystkie moje oczekiwania. Była...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 października 2023

Ewa - opinia wątek zamknięty Chcesz mieć ślub z klasą? Kiedy zobaczyłam te bukiety na sali weselnej,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Super wykonana dekoracja sali jak i kościoła, butonierki i bukiety wyszły...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam "Agata Dekoracje". Pani Agata wykonała przepiękną dekorację...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Natalia i Tomasz - opinia wątek zamknięty Przepięknie udekorowane miejsce na ślub w plenerze oraz sala weselna....
~Natalia i Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

Gorąco polecam Panią Agatę! wątek zamknięty Pani Agata to przesympatyczna i kompetentna osoba, dla której słowa "nie da...
~Sandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Miałam okazję skorzystać z usług Pani Agaty i wykonanie wianka i bukietu...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Polecam z całego serca! wątek zamknięty Piękna dekoracja kościoła i sali weselnej! Wszystko tak jak sobie wymarzyłam....
~Olga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 maja 2019

Wspaniała współpraca wątek zamknięty Z całego serca mogę polecić Panią Agatę Polecamy wszystkim, którym zależy na...
~Martyna i Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

Piękne kompozycje kwiatowe na wesele :) wątek zamknięty Piekne kwiaty, wszystko terminowo, profesjonalnie, bukiet ślubny tez...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 listopada 2018

Perfekcyjna wspolpraca wątek zamknięty Serdeczne podziekowania ! Polecamy z calym sercem Agate :) ciezko opisac...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Wspaniałe dekoracje wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Agatce za przepiękny wystrój kościoła, sali weselnej ,...
~Anna Olszewska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Rustykalny ślub wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna Pani Agacie za wspaniały wystrój kościoła. Wszystko...
~K&J
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Dekoracje ślubne wątek zamknięty Pani Agata i jej ekipa z ogromnym zaangażowaniem wyczarowała bajkową...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Serdecznie polecam wątek zamknięty Miałam dekorowaną salę weselną, kościół, auto plus dodatki ślubne przez tą...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

dekoracje slubne wątek zamknięty goraco polecam Pania Agate!!! dekoracje na moje wesele byly przepiekne;...
~monika bakszuk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

Profesionalna firma wątek zamknięty Polecam wszystkim tą firmę do dekoracji, Dekoracja wykonana profesionalnie i...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry