Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Malwina - opinia Cieszę się że mogłam na swojej drodze życia spotkać firmę Dekori Dekoracje...
~Malwina
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Joanna Sz - opinia Piękna realizacja naszego kościoła i sali weselnej. Bardzo duża...
~Joanna Sz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2022

Zosia - opinia Polecam serdecznie! Każda impreza wyglada niesamowicie dzięki Agacie z...
~Zosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

Merida - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecamy Dekori do organizacji ślubu. Wszystko wyszło bajkowo i...
~Merida
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, pełen asortyment do oprawy ślubu pozwala na spełnienie...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

Dominika - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Od pierwszego kontaktu do efektu końcowego wszystko...
~Dominika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

Dekoracje i animacje dla dzieci wątek zamknięty Cieszę się, że wybrałam firmę Dekori do oprawy mojego wesela. Firma posiada...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 listopada 2018

Dekoracja imprezy ślubnej :) wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z dekoracji przygotwanych przez Dekori :)...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

balony dekoracyjne wątek zamknięty Idealna obsługa, wszystko zgodnie z opisem; serdecznie polecam.
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

Super dekoracje ślubu w Orłowie wątek zamknięty Przepiękne dekoracje molo w Orłowie. Zdecydowanie polecam jeśli chodzi o...
~PR
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Bukiet na roczek dla chłopca wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą zaskoczyć nietuzinkowym prezentem. Bukiet na...
~karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Profesjonalizm, terminowość, kreatywność - zdecydowanie polecam współpracę z...
~Angela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Dekoracja Bond wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam, nie tylko jako dekoracje ślubne, ale też urodzinowe....
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

Duże doświadczenie! Piękne dekoracje :-) Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam firmę Dekori do dekoracji ślubnych sali i kościoła. Pani...
~Anna Radziun
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Dziękuję Pani Agacie z Dekori za piękne dekoracje oraz pomoc przy naszym ślubie! :-) wątek zamknięty Mimo, że od naszego ślubu minęło już kilka miesięcy chcę bardzo podziękować...
~Iwona Nowakowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 października 2017

Ślub jak z Bajki wątek zamknięty Dziękujemy! Wspaniała współpraca z Panią Agatą, która jest cudotwórczynią :D...
~A&T
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Polecam dekorację sali weselnej wątek zamknięty Pani Agata jest niezwykle miłą i kreatywną osobą. Zaproponowała mi cudowny...
~E.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2014

Profesjonalna obsluga! wątek zamknięty Korzystalismy z uslug firmy Dekori w sierpniu tego roku i jestesmy...
~Emilia & Christian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Iwona - opinia wątek zamknięty Dekoracje pełne estetyki i harmonii. Wszystko ładnie ze sobą współgrało. Nic...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

Polecam dekoracje ślubne Dekori wątek zamknięty Zdecydowanie polecam firmę Dekoracje ślubne Dekori. Pani Agata od samego...
~Arleta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry