Widok

Dekorowanie sali samemu.

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam przyszłe panny młode mam pytanie czy są tu jakies ambitnme kobietki które same dekoruja sobie sale weselna/kościół? Robimy wesele na ok 100osób wynajmujemy osobno sale z wasnymi kucharzami i myślimy żeby także samemu dekorować sale w kolorze biało-złotym orientujecie się ile wynosi mniej/wiecej taka samorobna dekoracja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam na salę storczyki w kremowych donicach (po 2 sztuki na stół, stoły były 3, więc za całość zapłaciłam ok 220zł) + do tego zamówiłam w kwiaciarni wraz z bukietem ikebanę na nasz stół z kwiatów kolorystycznie pasujących do mojego bukietu i też ze storczyków (ok 150zł) i do tego dokupiłam świeczki (koszt ok 50zł). Świeczniki, organzę na stół dała nam sala za darmo. Mieliśmy skromną, ale piękną deko :) I to niewielkim kosztem, bo moja sala życzyła sobie ok 1000zł za dekoracje stołów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A masz może możliwość podesłania mi zdjęć dla inspiracji bo chce sama dekorować sale wiadomo każdy grosz się liczy a tak jak mówisz dekoratornie sobie dość sporo cenią .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez sama dekorowalam sale weselna i nie bylo problemow.
Oczywiscie mialam pomocnikow siostre. Brata kobiete. Swiadkowa...wiec bylo lzej:)
Polecam samemu stroic bo to jest oszczednosc w 1000%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakiej kolorystyce robilas dekoracje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
roz. bialy. amarantowy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobitki to ja sie wypowiem od strony firmowej dekoracje nie muszą byc strasznie drogie , jesli nie maja byc wymyslne w sezonie kwiaty są w normalnych cenach. jesli ktos chce zaplacic malo za dekoracje np ze storczykow to nie bedzie ona w cenie dekoracji z róż czy margaretek, trzeba tez policzyc prace, naczynia i koszt dojazdu oraz uprzatniecia sali o czym nie zawsze sie pamieta:)

jesli chcecie dekorowac same to warto przemyslec kwestie tych pomocnych dłoni, zeby nie spedzic połowy nocy na przygotowaniach internet dostarcza masy inspiracji a allegro na pewno fajnych cen jesli chodzi o kwiaty i dodatki w wiekszosci miejsc na gieldzie je kupicie, ale mozecie sie spotkac z odmowa sprzedazy dla osob prywatnych. powodzenia!
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie w 3mieście jest jakaś giełda z kwiatami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hurtownia na Osowie RENK

ja też zastanawiam się nad samodzielnym strojeniem sali ;)

zakup kwiatów organzy motylków itp w hurtowni to oszczędność 70%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jedzcie po dodatki na ostatnią chwile, bo moze sie okazac, ze w trzech najwiekszych sklepach Wam nie sprzedadza, proponuje allegro.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry