Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz - ocena Zespół Biura to pomocni i kompetentni ludzie. Jestem bardzo zadowolony ze...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Dorota - opinia wątek zamknięty Biuro rachunkowe bardzo fachowe. Pani Monika jest osobą kompetentną. Każdemu...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

Anna T. - opinia wątek zamknięty Długo szukałam odpowiedniego biura rachunkowego. Zależało mi na szybkiej...
~Anna T.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Aleksandra Chuchała - opinia wątek zamknięty Polecam to biuro rachunkowe, świetna obsługa, duże wsparcie i bardzo dobra...
~Aleksandra Chuchała
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Grażyna - opinia wątek zamknięty Pani Monika jest bardzo pomocna, działa szybko i sprawnie. Polecam biuro.
~Grażyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Szymon - opinia wątek zamknięty Fachowa pomoc z zakresu podatków. Zdecydowanie polecam!
~Szymon
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

justyna - opinia wątek zamknięty profesjonalna obsługa księgowa .współpraca z panią moniką to czysta...
~justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Szybka, profesjonalna obsługa, kompetentni w każdym calu. Bardzo bolecam, bo...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Rzetelna obsługa księgowa, indywidualne podejście do klienta. Współpracuje z...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 stycznia 2021

Dobra współpraca i miła obsługa. wątek zamknięty Biuro Rachunkowe dekret monika Zakrzewska to profesjonalizm i rzetelność....
~Kros
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie prowadzone biuro rachunkowe. Nastawione na Klienta. Rzetelne i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2019

Sprawdzone biuro rachunkowe. wątek zamknięty Moja współpraca z Panią Moniką układa się bardzo dobrze. Usługi są świadczone...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry