1 Obsługa- co tu dużo mówić, instruktorzy do każdego kursanta podchodzą inaczej, tak aby poczuli się swobodnie w samochodzie, tak aby nie czuli stresu. Przyzwyczajałam się do prowadzenia jednocześnie skupiona na jeździe jak i rozluźniona przez pozytywną atmosferę.
2.Poziom nauczania- instruktor bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu. Dobrym przykładem jest to, że zapoznał się i później mi pokazał nowe trasy egzaminacyjne po zamknięciu jednej z dróg prowadzących do PORDu. Właśnie to pozwoliło mi zdać. Tomasz Dobek jako najlepszy instruktor
3.Wyposażenie- nowe auta, sprawne i zawsze czyste ( lusterka dokładnie czyszczone. Wszystko sprawnie działa.
4.Czas trwania kursu- jak wiadomo 30 godzin praktyki, lecz instruktor zawsze znajdzie czas na dodatkowe zajęcia, jeżeli ktoś będzie tego potrzebował.
5.W Delcie często są promocje. Ja na przykład trafiłam na kategorię B i A2 razem. Bardzo mi się opłacało zapisać się na raz.
6.Ocena ogólna- gorąco wszystkim polecam Deltę. Instruktorzy są przezabawni a wyniki egzaminu jak najbardziej zadowalające.
Ja zdałam za pierwszym razem bez żadnego błędu.
Jeżeli już się zapiszecie do Delty pytajcie czy możecie trafić do Tomka, sukces gwarantowany!