Dent Stomatologia

Stomatolodzy

Gdynia, pl. Górnośląski 10/5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kaśia - opinia wątek zamknięty Pani Renata to jest osoba która partaczy zakładanie aparatu niestety jestem...
~Kaśia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 stycznia 2021

wybielanie - spoko wątek zamknięty jestem po wybielaniu zębów i jestem bardo zadowolona z efektów. Na pierwszej...
~Marta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

leczenie kanałowe na wysokim poziomie wątek zamknięty leczenie kanałowe przeprowadzone perfekcyjnie :) bez bólu, wszystko dokładnie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

polecam wątek zamknięty Już od jakiegoś czasu przychodzę tylko tutaj z zębami. Regularnie odwiedzam...
~Nikita
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 maja 2019

Zadowolona pacjentka wątek zamknięty Jestem od roku pacjentka Pani doktor jestem bardzo zadowolona. Pani doktor...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Klient wątek zamknięty Leczymy się u Pani Doktor całą rodziną. Ja i mój syn nosimy aparat.W moim...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2019

Aparat ortodontyczny NIE POLECAM! wątek zamknięty Nie polecam robić u pani aparatu ortodontycznego! Nie chcę negować, ale pani...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

zadowolona wątek zamknięty U Pani dr Guenifi wykonuję 3 implanty i nadbudowę kości. Panią dr oceniam...
~aniela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Nieprzyjemna obsługa wątek zamknięty U P. stomatolog zakładałem aparat ortodontyczny z grupona, aparat wyszedł...
~pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Wykupiłam wstawienie implantów w grouponie! W rozmowie telefonicznej przemiła...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Super wątek zamknięty Pani wie co robi,aparacik pomaga córce i jest dobrze nałożony. Naprawa zebow...
~Ewa
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Wyłudzanie pieniędzy! NIE NIE NIE!! wątek zamknięty Nie polecam i odradzam każdemu!!! Ceny przedstawione na stronie zupełnie się...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Stomatolog godny polecenia, fachowa obsluga wątek zamknięty Zachecily mnie negatywne opisy, glownie grouponowiczow. Jestem osoba, ktora...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

NIE NIE NIE !! wątek zamknięty Skandal! Jak można (...) niszczyć zęby i nie robić sobie z tego kompletnie...
~MASAKRA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

dramat wątek zamknięty Udałem się do tej Pani aby usunąć ząb byłem wcześniej u innego dentysty który...
~były pacjent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Wyłudzanie pieniędzy w trakcie leczenia!!! wątek zamknięty Po przykrej przygodzie zdecydowanie nie polecam!! Pani bardzo sympatyczna i...
~Oszukany
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

Wypelnianie zmarszczek wątek zamknięty Niestety zmuszona jestem odradzic usługę. Wykupilam na gruponie w cenie 499...
~Rozczarowana
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

mega zadowolony ! wątek zamknięty Osobiscie polecam każdemu, miałem wszczepiony implant wraz z odbudową kości i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Ela - opinia wątek zamknięty Wykupiłam na gruponie ofertę Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym....
~Ela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Polecam! wątek zamknięty Kupiłam na gruponie wszczepienie implantu z koroną.Po 3 wizytach mam...
~Danuta Glasa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry