DentaClinic

Stomatolodzy Protetycy Ortodonci

Gdańsk, Maurycego Beniowskiego 1/U2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Irena - opinia Dr. Grzegorz Iwanek to pod każdym względem kosmos współczesnej stomatologii...
~Irena
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 czerwca 2023

Paulina Morzyc - opinia Kilka dni temu zakończyłam leczenie ortodontyczne w klinice DentaClinic....
~Paulina Morzyc
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 2 września 2023

Ł. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta.
~Ł.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Niezwykłe i niecodzienne podejście do pacjenta, profesjonalnie i rzeczowo
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 grudnia 2019

Marek - opinia wątek zamknięty U doktora Łukasza leczę się od przeszło 2 lat to fantastyczny stomatolog...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

Karolina - opinia wątek zamknięty Najlepsze dentystyczne ręce, w które mogły trafić moje zęby:) Pan doktor...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 listopada 2019

Swietni lekarze! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z leczenia. Super podejscie do pacjenta. Polecam...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Pelen profesjonalizm! wątek zamknięty Swietni Specjalisci, gabinet o wysokim standardzie i bardzo przyjazna...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Najlepszy dentysta w Trojmiescie wątek zamknięty Fantastyczna i mila zaloga. Profesjonalne podejscie do klienta.
~Sabina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Ortodoncja wątek zamknięty Bardzo polecam. Uśmiechnięty i pomocny personel, najnowocześniejszy sprzęt i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Usuwanie ósemki wątek zamknięty Trafiłam do kliniki z bólem zęba mądrości. Wizytę udało mi się umówić w...
~Julka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2019

Solidnie wątek zamknięty Polecam!!! Szybko, bez strachu i solidnie. Jedni z najlepszych dentystów...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2019

Na pięć plus wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor jest bardzo miły i sympatyczny....
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2019

Natalia - opinia wątek zamknięty Obaj doktorzy to wybitnej klasy specjaliści. Nie wiem jak oni to robią, że...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2019

Aparat ortodontyczny wątek zamknięty Już od pierwszej wizyty czekał na mnie uśmiechnięty doktor Łukasz który...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2019

Fan DentaClinic wątek zamknięty Wyjatkowe miejsce. Profesjonalny, wszechstronny, empatyczny i jednoczesnie...
~Malwina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2019

Ocena DentaClinic wątek zamknięty Najlepsza Klinika w jakiej kiedykolwiek byłam. Personel uśmiechnięty i miły....
~Justyna G
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2019

Zadowolony pacjent wątek zamknięty Bardzo dobry gabinet dentystyczny. Profesjonalna obsługa i świetny sprzęt....
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Bez strachu wątek zamknięty Najlepsza klinika dentystyczna w całym Trójmieście. Od razu po wejściu widać...
~Ignacy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Gabinet DentaClinic pełen profesjonalizm, 100% zaufania, nowoczesny wystrój a...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry