Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brak profesjonalizmu wątek zamknięty Zostalam wprowadzona w błąd w kontekście leczenia wady zgryzu - brak...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2019

Super Klinika! wątek zamknięty Profesjonalnie i komfortowo.Leczenie przeprowadzane bezboleśnie.Specjaliści...
~Barbara Wlodarczyk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Super wątek zamknięty W zwiazku z tym, ze bardzo boje sie dentysty i juz wielu probowalo przelamac...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

mlena - opinia wątek zamknięty dr Kryszczuk "You're just too good to be true I can't take my eyes off of you"
~mlena
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 października 2011

Polecam Doktora Sulika wątek zamknięty Leczę zęby w Dental Art od czterech miesięcy - jestem histeryczką i...
~Koniczyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2011

Dr Ilona Wolniewicz - Polecam wątek zamknięty Polecam Panią Doktor Ilonę Wolniewicz. Leczę się u niej już od paru ładnych...
~Maria
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 listopada 2010

Bardzo Polecam! wątek zamknięty Polecam Klinikę Dental-Art w Gdyni na Witawie. Bardzo przyjazny gabinet...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

Moja Klinika Stomatologiczna wątek zamknięty Jestem pacjentką kliniki Dental Art już od blisko 6 lat i zdecydowanie...
~Alicja, Sopot
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 października 2010

yaga - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam tą Klinikę. Długo szukałam gabinetu, gdyż chciałam leczyć i...
~yaga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 maja 2010

Polecam Porfesjonalne Centrum Stomatologiczne! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług DENTAL ART,miła obsługa ,świetni lekarze.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

10

wątków

do góry