Dental Centrum

Stomatolodzy Protetycy

Gdańsk, Inżynierska 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - ocena Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i jakości usługi. Z całego serca...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

AT - ocena Po raz pierwszy mam uratowany ząb po leczeniu kanałowym. Podczas wizyt czułam...
~AT
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 grudnia 2023

Tomasz - ocena Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony..... Z bólem zęba zostałem przyjęty...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 grudnia 2023

Maria K - ocena Jestem bardzo zadowolona. Zespół składa się z prawdziwych...
~Maria K
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Anna - ocena Stomatolodzy w pełni profesjonalni. Szacunek do pacjenta i jego problemów....
~Anna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Katarzyna - ocena Dental Centrum na Inżynierskiej to miejsce zdecydowanie przyjazne dzieciom,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 30 października 2023

Rajmund - opinia Niezwykle staranna obsługa lekarska wykonywana przez Pana Dr-a R. Polecam.
~Rajmund
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 października 2022

Andrzej - opinia wątek zamknięty Dobrze, sprawnie, czysto, można dopytać o szczegóły. I jest gdzie zaparkować.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Konrad. - opinia wątek zamknięty Zawsze bałem się dentysty,a tu proszę nie wilk taki straszny jak go...
~Konrad.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Polecam-ok wątek zamknięty Przestronnie jak w pałacu.Nowoczesny sprzęt. Szybko i skutecznie pomogli mi w...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

Więcej tam nie pójdę... wątek zamknięty Jedyny porządny lekarz który tam pracował odszedł z końcem roku, próbowałem...
~Zbigniew
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2018

Delikatność jak u kowala! wątek zamknięty Z całym szacunkiem dla wieku (i teoretycznie doświadczenia) starszej Pani,...
~Karol
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Wszędzie tak powinno być.Krzyś. wątek zamknięty Bardzo miła obsługa,profesjonalne podejście do pacjenta.Nowoczesny...
~Krzyś.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Dobra klinika. wątek zamknięty Panie z obsługi są miłe. Dentystki młode, ale bardzo się starają, tłumaczą,...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

polecam wątek zamknięty oczywiste jest , ze wszędzie sa plus i minusy, czy to u stomatologa czy w...
~Barbara
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

hell wątek zamknięty i have a dentist a old dentst who only works on monday and tuesday only till...
~Marcin
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

konsultacja wątek zamknięty Byłam na konsultacji z zębem u pani doktor. Wizyta odbyła się o czasie....
~pacjentka z pazdziernika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Polecam wątek zamknięty Leczymy zęby całą rodziną u pana Bartosza od 2 lat i mogę szczerze polecić....
~On
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Wszystkim Cieplutko Polecam !!!!!!!!! wątek zamknięty Wybieram na wizytę zawszą tą klinikę i nigdy się nie zawodzę. Obsługa...
~Antoni
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Z przykrością muszę napisać, że wszystkie negatywne komentarze są...
~Oka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry