Dental Medics

Stomatolodzy Protetycy

Gdynia, Wielkopolska 251/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia wątek zamknięty Jestem na TAK.!!! szybko sprawnie i do rzeczy
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2020

M. - opinia wątek zamknięty ... i Doktor Tomasz Nowak znowu ocalił mój ząb. Znowu, bo czyni tak od kilku...
~M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Justyna - opinia wątek zamknięty Polecam. Indywidualne podejście do pacjenta, obsługa super profesjonalna i...
~Justyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2019

Beata - opinia wątek zamknięty Szybka, fachowa pomoc, bezbolesna!Od pierwszej chwili czułam się zaopiekowana.
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2019

dr Tomasz Nowak wątek zamknięty u dr Nowaka Tomasza leczymy się {ja i córka} już dużo lat. Wcześniej...
~Marzena dreczka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Serdecznie polecam wątek zamknięty Niezmiernie szczęśliwy jestem iż trafiłem na świetnego Doktora Pana Tomasza...
~Radosław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Ta klinika to jakies nie porozumienie wątek zamknięty Byłem usunąć zęba nic trudnego zdjęcie i dalej było ok ale jak się rozmawialo...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2018

Podziekowania wątek zamknięty Chcialbym podziekowac calemu personelowi Dental Medics w Gdyni przy ulicy...
~Spadochroniarz z Norwegii
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Dziękuję! wątek zamknięty Doktor Tomasz Nowak to doskonały lekarz, fachowiec niezwykły znający swą...
~Małgorzata M-K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Super gabinet na Cechowej wątek zamknięty Korzystałem z gabinetu na ul.Cechowej szybko, miło i sprawnie bez czekania w...
~janusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

dr Nowak Tomasz THE BEST wątek zamknięty Najlepszy z najlepszych!Moja rodzina z mazowieckiego specjalnie przyjeżdża do...
~SO
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Mój lekarz stomatolog wątek zamknięty U pana doktora Nowaka leczę się już od wielu lat. Zawsze mogę liczyć na jego...
~Jędrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Dental medics przy ul .Cechowej 8 wątek zamknięty Szczerze polecam dr Annę Reutt , która jest osobą ciepłą , serdeczną i...
~Violetta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam rewelacyjnego stomatologa jakim jest doktor Tomasz Nowak....
~Ken
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2017

Super lekarz wątek zamknięty Kilka dni temu podczas weekendu zrobiła mi się zgorzel pod zębem. Myślałem że...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2017

Super stomatolog wątek zamknięty Trafiłem do Pana doktora Tomasza Nowaka kilka miesięcy temu. Nikt ze...
~Jędrulewicz B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2017

szczęsliwa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonanej u mnie pracy ( zakładanie koronek i...
~Mirosława
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2017

stomatologia na najwyższym poziomie wątek zamknięty Polecam wszystkim bojącym się dentysty.Pani doktor bardzo...
~Mężczyzna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Pozytyw! wątek zamknięty Korzystałem jako jeden z pierwszych pacjentów w nowym gabinecie na Cechowej...
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

generalnie MASAKRA wątek zamknięty pojechałam z dzieckiem do pani "doktor". HA! umówieni bylismy na 12:00,...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry