Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty Poszedłem do Pani doktor Ani z polecenia. Bardzo profesjonalne podejście,...
~Adrian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Świetna opieka stomatologiczna za dobrą cenę. wątek zamknięty Z usług gabinetu (dr Konstańczak i dr Żak) korzystam od jakiegoś czasu i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Rewelacyjnie, polecam! wątek zamknięty Dr. Anna Żak - stomatolog, do którego aż chce się wracać. Uśmiechnięta,...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Opinia wątek zamknięty Gabinet na miarę czasu; bardzo miła i profesjonalna opieka stomatologiczna w...
~Dana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Miła obsługa, fajna atmosfera. Co do cen - naprawdę trafiałam gorzej....
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gabinet czysciutki i godny polecenia. Narzedzia I klasa: wyciagane i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Dental Plaza wątek zamknięty Fachowa i mila obsluga, jakosc uslug na wysokim poziomie, wyposazenie ok....
~Slawomir Mazur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

Polecam! wątek zamknięty Korzystałam z usług gabinetu w ramach NFZ,jestem bardzo zadowolona....
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

Zbigniew Slowik - opinia wątek zamknięty Witam Ostatnio korzystalem z uslug tego gabinetu. Lokalizacja, ceny i...
~Zbigniew Slowik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

polecam! wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tego gabinetu. Prawdę mówiąc przez...
~PACJENTKA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2013

Super! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług. Bez kolejki, przyjemnie, z uśmiechem,...
~Staś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry