Dental Spa Medical&Dental Clinic

Stomatolodzy Ortodonci

Gdańsk, Karola Szymanowskiego 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gość - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Jak aparat orto. to na pewno nie tutaj. Aparat miał być na max 2...
~Gość
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2021

MJ - opinia wątek zamknięty Polecam polecam polecam polecam polecam:)
~MJ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo profesjonalne oraz życzliwe podejście do pacjenta! Dr Ewa na początku...
~Mayeusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

Aparat wątek zamknięty Dr Honorata założyła mi aparat i prowadziła leczenie, dzięki Pani mogę śmiało...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 stycznia 2019

Mieszane uczucia wątek zamknięty Zacznę od tego że już na samym początku spotkałam się z nieprofesjonalną...
~Pacjentka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 grudnia 2018

Zastosowanie "botoksu" w leczeniu bruksizmu wątek zamknięty Spotkało mnie bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Efekt po...
~natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Magda wątek zamknięty Fachowa opieka Dr. Sroczyńskiej godna polecenia .
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Magda wątek zamknięty Super fachowa opieka , godna polecenia .
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Jak aparat to tylko w Dental-Spa! wątek zamknięty Założyłam aparat u dr. Sroczyńskiej i to była świetna decyzja, po niespełna 2...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Solidne i piękne plomby w ekskluzywnym miejscu wątek zamknięty Polecam ! Piękny wystrój, mili ludzie i pełen profesjonalizm!
~Brygida
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2017

Profesjonalizm wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, usługi na bardzo wysokim poziomie oraz życzliwe...
~Pacjentka Dental Spa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Bardzo miło wątek zamknięty i prawie przyjemnie- bo niestety, nie które rzeczy po prostu bolą. :) Panie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Fantastyczna opieka dentystyczna dla dziecka! wątek zamknięty Szukałam gabinetu stomatologicznego dla dziecka. Po wcześniejszych wizytach w...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

relaks u dentysty ? - jestem pod wrażeniem ;) wątek zamknięty Byłam pierwszy raz na wizycie dentystycznej w tej klinice. Co prawda tylko na...
~AleksandraL
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Nowocześnie cudowna-profesjonalna obsługa wątek zamknięty Była nie dawno z córką. Panicznie boi się dentysty. Bajka i gaz rozweselający...
~Joanna.P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Super Super wątek zamknięty Polecam. Obsługa bardzo uprzejma. Czułam się jak w domu. Bardzo bałam się...
~Iwona Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Pod wrażeniem! wątek zamknięty Bardzo bałam się wizyt u dentysty, unikałam ich więc jak ognia, ale ukruszony...
~Chanel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

express wątek zamknięty Piszę na gorąco, ponieważ jestem bardzo mile zaskoczona podejściem i opieką...
~wdzięczna pacjentka Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Adam - opinia wątek zamknięty u dr Sroczyńskiej leczę się ortodontycznie od półtora roku, tydzień temu...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

POLECAM wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Panicznie boję się wszelkich zabiegów...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
76

postów

67

wątków

do góry