Dentus Plus

Stomatolodzy Stomatolodzy dziecięcy Protetycy

Gdańsk, Stefana Drzewieckiego 9/8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
basia k - opinia wątek zamknięty gorąco polecam dentus plus oraz pozdrawiam cały personel który jest przemiły....
~basia k
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

wiktoriaczyżkiewicz - opinia wątek zamknięty leczenie kanałowe w tym gabinecie to istny majstersztyk. po zabiegu bół jak...
~wiktoriaczyżkiewicz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

ViolaK - opinia wątek zamknięty zabieg wstawienia implantu przebiegl bez zadnych zastrzeżeń. doktor byla...
~ViolaK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie mogę polecić doskonale podejście do małego pacjenta!
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Zespół prawdziwych fachowców, którzy wiedzą co robią....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Podziękowania dla Pana Doktora Piotra i jego asystetki Pani Martyny! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, szybka obsługa, rozsądne ceny i co najwazniejsze to...
~Karol M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 października 2018

Polecam wątek zamknięty Przyjechałem z dzeckiem z bólem zęba i temperaturą (wcześniej czekałem 3...
~Krzysztof Rytlewski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

dentus plus zaspa wątek zamknięty Jak narazie jestem bardzo zadowolony z usługi na NFZ usunięcia chorych zębów...
~P.L
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

bardzo dobrze wątek zamknięty Skorzystałam z oferty na grouponie - scaling i piaskowanie. Całość trwała ok....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

zdecydowanie polecam!!!! wątek zamknięty Fantastyczni lekarze, mila obsługa i atmosfera. Czuje się profesjonalizm na...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Z czystym sumieniem polecam dr Maślińską wątek zamknięty Jestem pacjentką dr Maślińskiej. Pani doktor jest bardzo dokładna,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2015

Nie polecam wątek zamknięty Zespół młodych lekarzy, chyba rezydentów-NIEDOŚWIADCZONYCH !!! Usługi w ich...
~KLARA
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

nie polecam wątek zamknięty Jestem ja, moja rodzina i znajomi niezadowoleni z obsługi. Personel wcale nie...
~Lenka
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry