Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PatrycjaWess - opinia wątek zamknięty Moja mama robiła zęby w dentus plus. Widzę ją codziennie wiec wiem w jakim...
~PatrycjaWess
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Klaudii - opinia wątek zamknięty Ja nie mam zastrzeżeń absolutnie. Personel pomógł mi z problemem i za to...
~Klaudii
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Bardzo miło wspominam wizytę, dobra szybka i skuteczna pomoc.
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 stycznia 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Mam w końcu swojego dentystę. Jestem bardzo zadowolony z usług!
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Dentus Plus na Plus! wątek zamknięty Szybka i fachowa obsługa: wyrwanie bardzo bolesnej ósemki trwało raptem kilka...
~Martyna Wierzbolska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

Bzdra, żenada i wiele wiele innych. wątek zamknięty Dzwonię żeby zapisać dziecko do ortodonty. Pani z przykrością stwierdza, że...
~Ja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

stomatolog artysta wątek zamknięty pani stomatolog kowalewska jest super fachowcem w swoim zawodzie zrobiła mi...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Usuwanie kamienia na NFZ wątek zamknięty Bardzo mila mloda pani stomatolog podeszla bardzo profesjonalnie do zadania....
~ALICJA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

stomatolodzy ok wątek zamknięty Co do samego leczenia nie mam uwag, moja dentystka leczy bardzo dobrze...
~dr g
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Jestem bardzo zadowolona. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Moja pani stomatolog to wspaniała kobieta, dobry...
~Ania Anka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Dentus Plus na szóstkę z koroną! :) wątek zamknięty świetna i wykwalifikowana obsługa. Koniec ze stereotypem dentysta-sadysta!
~zdrowy uśmiech
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry