Widok

Dentus - rewelacja

Zdecydowanie polecam gabinet Dentus. Z usług korzystałem kilka razy. Pierwsza wizyta - przegląd. I już na tym etapie miłe zaskoczenie - nie wyszukiwano u mnie na siłę dodatkowych ubytków (a wcześniej z takim procederem w innych gabinetach się spotykałem). Gabinet zachęca wyposażeniem, profesjonalną obsługą (bardzo przydatne potwierdzenia telefoniczne wizyt), a pracujący tam dentyści rzetelnie podchodzą do swojej pracy. Oprócz tego przyjemna muzyka w głośnikach i od razu spokojniej podchodzi się do wizyty. Zdecydowanie polecam!
Moja ocena
DENTUS kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdecydowanie nie polecam, bynajmniej ortodonty, miałam okazję być umówioną, ale z uwagi na brak profesjonalizmu pani w rejestracji nie doczekałam się wizyty, ponieważ w tym gabinecie na wizytę u dr.Bielawy w ramach NFZ, przychodzi się dużo szybciej niż wyznaczona godzina i wchodzi, jak za czasów dawnych, kto pierwszy ten lepszy, a nie jak Cię rejestrują wg godziny, czekałam godzinę, pani Kuczowolska w rejestracji widziała ,że nie weszła właściwa pacjentka i nie zareagowała, więc kompletny brak profesjonalizmu, unikała mojego zdziwionego wzroku, druga sprawa, że pani co weszła przede mną była już w gabinecie z 4 dzieci, wchodzi z jednym, a po 20 min. prosi pozostałą trójkę, i tak mija kolejne 40min., po godzinie oczekiwania dowiaduję, że pani umówiona była po mnie, niestety z uwagi na dalsze zobowiązania nie mogę dłużej czekać , ale kolejny raz zwyciężą perfidia, cwaniactwo, wyrachowanie, kąbinatorstwo i znajomości. Są inni też profesjonalni ortodonci, ale mam nadzieję ,że z dużo lepszą obsługą i podejściem do pacjenta, który jest uczciwy i czeka na swoją kolejkę, grzecznie, nie robiąc awantury.Ale lekarka to popiera i to jest najgorsze w tej instytucji. Zdecydowanie odradzam i nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry