Widok

Dentysta od powtórnego leczenia kanałowego i przyjmujący obecnie

Szukam naprawdę dobrego dentysty od trudnych spraw od powtórnego leczenia kanałowego, który pomimo obecnej pandemii przyjmuje i jeszcze mocno dba o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa (nie chciałbym czegoś złapać). Polecicie kogoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doktor Augustyński Centrum Stomatologiczne Rumia na Sobieskiego. Pomøgł mi z leczeniem powtørnym jeszcze wtedy gdy nikt nie chciał leczyć. Jest fenomenalny. Ja chodzę teraz tylko do Niego. Szybko i na temat. W pełnym zabezpieczeniu. Jak na razie nic mi nie dolega.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

K2 dental, Wrzeszcz browar obok metropolii. dobrze i niedrogo (w porownaniu z konkurencja)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Grzegorz Wójciki endodonta z Osowej ! Gabinet nazywa się Pearldent, uratował mi ząb. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry