Dentysta w Oliwie

Stomatolodzy

Gdańsk, Polanki 136/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Godny polecenia gabinet z obsługą . wątek zamknięty Trafiłam do dr.Agnieszki Kożlinka ponieważ poleciła mi ją znajoma. Bardzo...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

bolącyząb wątek zamknięty Obsługa na wysokim poziomie. Gabinety na wysokim poziomie, Czyli normalnie.
~J. Pestka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 października 2018

Świetna obsługa i dobra cena wątek zamknięty Polecam wszystkim Dentyste w Oliwie, Panią dr. Agnieszkę, bardzo dziękuję za...
~Bożenka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Najlepsi wątek zamknięty Od wielu lat jestem stała pacjentką dr Koźlinki. Polecam każdemu. Miło,...
~Daga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Świetny gabinet,w pełni im ufam wątek zamknięty Od kilku miesięcy chodzę do tego gabinetu. Jest super.Przestałam się...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

doktor Agnieszka Kożlinka wątek zamknięty Jestem świeżo po wizycie,uczęszczam do tego lekarza od kilkunastu...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

polecam serdecznie wątek zamknięty Chodze tam od roku i juz nigdy nie zmienie gabinetu. Lekarze sa...
~michael
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

polecam każdemu! wątek zamknięty Jestem pacjentką od dwóch lat - po wyleczeniu wszystkich zębów zdecydowałam...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Rewelacyjni dentyści i asysta
~Gosha
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

opinia wątek zamknięty Doktor A. Kozlinka i doktor B.Bachar to bardzo dobrzy stomatolodzy .Posiadają...
~Agnieszka D
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Zadowolony klient powoduje, że przychodzą następni. Tak też było w moim...
~Wiesława
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, uprzejmi pracownicy, którzy zapewniają...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty To naprawdę wspaniałe, że w dobie komercjalizmu są jeszcze lekarze...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

polecam wszystkim wątek zamknięty wyjątkowo miła i profesjonalna obsługa, polecam wszystkim, wszyscy lekarze są...
~ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty PROFESJONALNA obsługa, domowa atmosfera redukująca stres,piękne...
~marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Miła atmosfera, przystępne ceny i kompetentny personel. Polecam.
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Bardzo fajnie wątek zamknięty Miło,uczciwie,kompetentnie,nigdy się nie zawiodłem. Przyjazne wnętrza i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Zdecydowanie odradzam. wątek zamknięty Na dwie wizyty, przy pierwszej nie zgadzała się cena za zabiegi a za drugim...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

gabinet przyjazny dla pacjenta wątek zamknięty Niewielki gabinet, w którym cały personel świadczy usługi medyczne na...
~usche
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam gabinet stomatologiczny i panią doktor Agnieszkę Koźlinkę....
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry