Widok

Depilacja laserowa - jaki laser najlepszy?

ktoś ma wiedzę w temacie? jaką ofertę wybrać by nie wyrzucić kasy w błoto?
Wiem jedynie, że lasery są różne, ale na co trzeba zwracać uwagę to nie mam pojęcia....
Ktoś pomoże?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też szukam info, temat na czasie ;)
laser sheer podobno jest najlepszy ale to tylko opinie z neta, ktos robil depilacje i poleca jakis konkretny trojmiejski salon?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może dziś ktoś się wypowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałam, że laser vestus najlepszy, sama szukam salonu w trójmieście z tym laserem ale nie mogę znaleźć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wam powiem tak (bo nie pamiętam jakie to były lasery a niechce mi się szukać kiedyś się tym interesowałam)że teraz to chwalą fotoepilacje bo niby mniej inwazyjna,bezbolesna i już na następny dzień można się opalać, ja miałam i depilację laserem i fotoepilację i osobiście wolałam depilację zwykłym laserem chodź bolało jak diabli bo lepsze efekty znaczy szybciej widoczne, laser też dużo droższy niż fotoepilacja ale też nie jest zła ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam w Por Favor na Garnizonie, już po jednym zabiegu widzę różnicę, babeczki tłumaczyły mi tam dokładne działanie, ale nie jestem w stanie tego powtórzyć:-), najważniejsze, że jest bardzo mocny, bo mam gołe placki już po 1 razie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej wybrać się na vectus.
A i fotoepilacja to nie depilacja lasrowa! Ile razy trzeba to tutaj powtarzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czymś się te wszystkie lasery diodowe różnią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy jest Soprano.
Łapie i ciemne i jasne włoski, efekt suoer.
Ja jestem w trakcie serii na bikini w Secret Avenue.
Polecam bo efekty już widac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, różnią się. Ogólnie vectus a light sheer to ta sama technologia , ale urzadzenia różne. vectus daje możliwość dopasowania wiązki światła do depilowanego miejsca, light sheer tej opcji nie ma, co w sumie wcale nie oznacza, że jest gorszy bo jeśli trafimy w ręce dobrego kosmetologa to kosmetolog dopasuje nam te wiązkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No własnie ale pytanie czy na takiego kosmetologa trafimy czy nie ;) Sama jednak postawiłabym na vectusa. Własnie się przymierzam do depilacji bikini i chyba pójdę na ten laser. Jestem już po konsultacji, w moim przypadku zaproponowali mi pakiet 5 zabiegów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie byłaś na konsultacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W clinica cosmetologica. Ale spoko, nie płacisz za to. Pierwsza konsultacja jest darmowa i możesz się zdecydować, albo nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zwróć uwagę na to, żeby przez przypadek nie zapisać się na IPL, który jest często nazywany laserem. tak naprawdę jest to depilacja światłem, ale działa trochę inaczej i mniej skutecznie, do trwałej depilacji używa się laserów diodowych np. vectus będzie ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to nie uczuli skóry?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie chciałabym wybrać sie na wąsik i nie wiem czy jest sens kupowania całego zestawu zabiegów :( Nie mam tam wielu włosków ale są wkurzajace bo muszę je woskować a po woskowaniu mam czerwone podrażnienia i glupio to wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli wąsik to lepiej jest kupować indywidualnie. Sama robiłam na wąsik i wystarczyły dwa aby usunąc praktycznie wszystkie (jakieś delikatne jasne odrastają ale te chyba tylko ja widzę. Jak coś to daję kontakt gdzie chodziłam https://www.facebook.com/clinicacosmetologicapl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki za kontakt, przydał się :) Szukałam dobrej miejscówki i okazało się że mam taką pod samym nosem. Przeglądałam ich oferte i jest naprawdę niezła, darmowe konsultacje też robią wrazenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze polecam zajrzeć sobie tutaj https://artdermaclinic.pl/blog/64-jak-dlugo-dziala-depilacja-laserowa - na stronie jest kilka informacji o tym jakie lasery tutaj będa najlepsze oraz jakie lasery będą dawały najlepsze efekty jeśli chodzi o zabieg depilacji laserowej. Nie polecam ipl bo cena chociaz niska to zabieg nie daje trwałych efektów tak jak na przykład zabieg light sheer, po którym rzeczywiście można pozbyć się owłosienia na zawsze. A przecież o coś takiego chodzi co nie?
Sama jestem po depilacji laserem light sheer okolic intymnych oraz jestem bardzo zadowolona.Niesamowita wygoda i przynajmniej nie mam wrastających włosków co mnie wiecznie wkurzało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem wiem, że wątków tutaj jest wiele ale sama również postanowiłam się poradzić w sprawie tego gdzie wybrać sie na depilację laserową :) Doradzicie gdzie mogę wybrac się na depilację laserową? Ogólnie zależy mi tutaj na miejscu, w ktorym kosmetyczki będą wiedziały co robią oraz będa znały sie na swojej robocie. W której laser będzie najbardziej skuteczny i również najmniej inwazyjny jeśli chodzi o uszkodzenia skóry. Z góry dziekuję za radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jakie miasto Cię interesuje? Gdansk? Gdynia? Sama obecnie robię sobie depilację nóg w clinica cosmetologica na Skłodowskiej w Gdansku. Nie mam ogólnie porównania do innych gabinetów, tak więc wiele na temat iinnych Ci tutaj nie napiszę, ale tam gdzie robię jestem zadowolona. Jeśli chodzi o efekty to bede mogła napisać potem bo jestem dopiero po 2 zabieug depilacji ale już widzę, ze odrasta o wiele mniej włosów. W gabinecie maja laser vectus, który z tego co wiem jest najnowocześniejszą generacją. No i nie da sie namówić na ipl, jaki maja w wielu innych gabinetach. Na gruponie te jest wiele promocji ale ponoć jest to kasa wyrzucona w błoto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tym ipl tak jest, muszę tutaj potwierdzić, bo sama się na to nabrałam. Tak naprawdę nie jest to depilacja laseowa ale niewiele różni się od zwykłej depilacji. Czyli jeśli przestaniesz chodzić na zabiegi to włoski Ci odrosną. W przypadku lasera diodowego efekt jest już na stałe. Chodzilam na pachy na light sheer, potem na bikini na vectusa. I w przypadku light sheer musiałam iść na więcej zabiegów.Ogólnie vectus lepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za informację, ogólnie faktycznie nie dopisałam miasta, szukam gabinetu w Gdyni ale dzieki za namiary :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Clinica Cosmetologica ma swoją filię w Gdyni, tak więc możesz się tam zapisać. Konsultacje z tego co wiem sa darmowe, a przynajmniej były jak sama się zapisywałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja Ci polecam salon Laser Delux w Gdyni. Robiłam u nich bikini i nogi laserem Light Sheer Duet. Jestem naprawdę zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam serdecznie depilacja laserowa kraków tylko, że jest w Krakowie ;/ ale serio jeśli bezboleśnie to TYLKO tam. Mam niski próg bólu i problemy z włoskami wrastającymi. Polecam tylko tam. Warto przejechać całą Polskę żeby dostać się do tego salonu. Nawet i rowerem i piechotą, ale na prawdę warto. Może przy okazji zwiedzić trochę Krakowa? :D Ale to dopiero po wizycie w gabinecie ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłam depilacje laserową pod pachami oraz bikini i jestem bardzo zadowolona , efekt trwały, nie ma juz problemów z owłosieniem. Polecam salon Mariposa w stolicy http://www.depicare.pl , w której robiłam zabiegi, sa na prawdę bardzo dobrzy, depilacja jest wykonywana laserem vectus i przy tym panuje w salonie przemiła atmosfera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam na serii zabiegów w https://proclinic.pl/ i mogę śmiało polecić. Efekty są świetne. Odrastają tylko pojedyncze włoski, z którymi łatwo jest poradzić sobie w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście polecam nowoczesny endolift w klinice dr Marcina Nowaka https://drmarcinnowak.pl/. Efekty jak po zabiegu chirurgicznym. Ujędrnia i redukuje tkankę tłuszczową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

ziaja-dla kobiet-co polecacie? (14 odpowiedzi)

nie mam zbytnio doświadczenia z kosmetykami tejże firmy-ale slyszałam wiele pozytywnych opinii,...

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

do góry