Widok

Depilacja

W ramach promocji wykupiłam karnet na 500 impulsów IPL w celu depilacji ( bikini, pachy) Wizyta co 2 tygodnie, 10 seansów. Mam ciemną karnację i bardzo czarne włosy. Spodziewałam się efektów. Niestety - przez lato odrosły czarne, mocniejsze i gęstsze włosy. Czy urządzenie, które było zastosowane - działa prawidłowo ? Może tylko świeci. Jestem bardzo rozczarowana.
Do obsługi - nie mam uwag.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez jestem po 6 zabiegach depilacji bikini głebokiego i włosy jak rosły tak rosna, czyli tylko wyrzucona kasa, i wielka ściema
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również byłam ,ale coś dziwnego ,bo mnie kosmetyczka p Monika umawiała co 4 tygodnie (dowiedziałam się że tak jest zawsze )- no ja z efektów jestem bardzo zadowolona - nie wiadomo jednak jak długo się ten efekt będzie utrzymywał ,na pewno dam znać .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten pierwszy post był pisany w 2010 roku a w Abacosun ciągle są nowe maszyny. Może wtedy było coś innego ( ja też chodziłam na zabieg 1 raz w miesiącu). Efekty uważam za rewelacyjne. Wręcz musiałam wydłużać przerwy bo włosy nie rosły. Zabieg robiła mi Pani Marzena i nigdy też nie gwarantowała mi efektów na stałe. Pomimo tego po 4 zabiegach włosy odrastają w znikomych ilościach i bardzo wolno. Myślę że to zależy też od predyspozycji.
naprawdę polecam usługę IPL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry