Widok

Depilacja w Laser De-lux

Witam, chciałabym poznać opinie Pań, które robiły sobie depilacje laserową w tym gabinecie we Wrzeszczu na grunwaldzkiej. Chciałabym zrobić sobie bikini ale nie wiem czy maja porządny laser. Bardzo proszę o opinie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobitki żadna z was nie korzystała z ich usług? :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja korzystałam i jestem bardzo zadowolona :) robiłam bikini całkowite, panie bardzo miłe i przedewszystkim bardzo dokładnie, mimo że miejsce intymne nie było krępująca, efekty świetne, bo i lase mają porządny.
Gdyby któraś chciała skorzystać z 20% zniżki za polecenie chętnie polecę, w razie czego dadzix@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
polecam salony tej firmy. Obsługa bardzo sympatyczna z odpowiednimi kwalifikacjami. Bez problemu można uzgodnić termin zabiegów dostosowany do naszych wymagań.
Do dyspozycji najskuteczniejszy laser diodowy Light Sheer.

Jestem obecnie w trakcie zabiegów, więc chętnie odpowiem na nurtujące Was pytania.
Efekty (i to duże) zaobserwowałam już w kilka tygodni po pierwszych zabiegach-włoski wypadają, a skóra robi się GŁADKA!!!
Trochę żałuję, że zwlekałam tyle czasu z podjęciem decyzji odnośnie zabiegów. Teraz jestem bardzo zadowolona i zachęcam serdecznie osoby, które jeszcze się wahają

Chętnie kogoś polecę. Firma ma rozsiane gabinety po całej Polsce więc można znaleźć coś blisko siebie.

Osoba z mojego polecenia dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg.

W tej chwili ceny są naprawdę przystępne, więc lepszej okazji nie będzie :)
Sprawdzałam ceny w różnych salonach i Laser DeLux jest naprawdę konkurencyjny na rynku.
Pamiętajcie - tam macie do dyspozycji laser diodowy, a nie jakiś IPL, który niestety gładkości Wam nie zapewni :/

Może warto sobie sprawić taki fajny prezent na Święta ?

Zapraszam: greeneyed7@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem po pierwszym zabiegu, od razu na cztery partie ciała. Salon godny polecenia. Czyściutko, intymnie, bardzo miła obsługa. Co do bólu to oczywiście różne miejsca to różne odczucia. Bardzo pomocne okazało się znieczulenie maścią Emla, panie na miejscu same ją mogą zaaplikować. Jeśli któraś z Pań chce się na taki zabieg zdecydować, to teraz jest jeszcze odpowiedni moment, by zrobić go przed wakacjami. Jeśli na pierwszej wizycie klientka powie, że jest z polecenia, to otrzymuje rabat 20% na cały zabieg, ta klientka która poleca otrzymuje 50% rabat na partię ciała, którą wykonała osoba polecona. Ja bardzo chętnie mogę podzielić się szczegółami dotyczącymi wizyty i polecić zainteresowane osoby. Mój email tosia.21@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również polecam: zabieg wykonywany dokładnie, miła obsługa, nie było krępująco, a efekty są widoczne. Warto skorzystać z promocji i uzyskać 20% zniżki na całość zabiegów wykonywanych podczas pierwszej wizyty. Chętnie pomogę w uzyskaniu takiej zniżki i odpowiem na pytania: groszo@op.pl. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie polecę kogoś do uzyskania 20% zniżki w salonie laser de lux we Wrzeszczu. Kontakt: dtyminska@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
ja jestem bardzo zadowolona. Byłam ostatnio na bikini, łydkach i pachach - obsługa profesjonalna, a efekt już jest dostrzegalny po pierwszym zabiegu. Muszę co prawda teraz przemęczyć się w lato, bo nie można się opalać, ale radość z braku włosów jest dużo większa.

I oczywiście również z chęcią kogoś polecę, aby mógł otrzymać zniżkę 20 % na zabieg.

Pozdrawiam!

olaaa888@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć :)
Ja jestem po drugim zabiegu :) Mam AZS i wrastające włosy, więc to było zajlepsze rozwiązanie na moje pokaleczone nogi. Pieniądze długo zbierałam, ale w końcu poszłam. Jestem bardzo zadowolona, włosów znacznie mniej i słabsze, a moja skóra jest w znacznie lepszej kondycji. Ból jest wiadomo, zależnie od miejsca, ale Panie miłe, same sie pytają, że może przerwa, czy lód przyłożyć, bo ja dzielnie zęby zaciskam ;)

Dla poleconych i polecających jest zniżka, będzie mi bardzo miło jak ktoś zechce iść z mojego polecenia. Sama poszłam z polecenia znajomej, która miała problemy z hormonami i robiłam prawie całe ciało.
W razie pytań, kontakt do mnie: annaad@onet.pl :)
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!
Ja byłam na zabiegu w Sosnowcu, robiłam całę nogi i pachy, jestem juz po 2 zabiegu i mogę stwierdzić, że efekty są kapitalne, a obsuga w salonie profesjonalna. Sama byłam z polecenia i również mogę kogoś polecić. Moj maila magdalena.buczynska@gmail.com . W razie wątpliwości odpowiem na wszystkie pytania ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, zabieg robiłam w Kielcach, chętnie polecę a tym samym przekażę 20% zniżki, pozdrawiam:) kamaska2014@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem w trakcie zabiegów na nogi (łydki i uda) w salonie De Lux we Wrzeszczu. Salon przyjemny, miła obsługa, zabieg nie jest bolesny, raczej uczucie szczypania, dodatkowo Panie używają lodu, więc da się znieść. Jestem bardzo zadowolona z efektów, na pewno wart swojej ceny. Dla zainteresowanych zniżką podaję kontakt jodre1@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja jestem po pierwszym zabiegu, jak na razie jestem bardzo zadowolona. Chętnie kogoś polecę i mogę zaoferować 35% zniżki. Zapłacicie wtedy za każdą partię ciała po 130 zł. Polecam:)
Mój email: aa.j@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Jestem już po kilku zabiegach usuwania owłosienia w gabinetach De Lux, efekty oszałamiające! :) w razie jakichkolwiek pytań piszcie, mam do zaoferowania 35 % zniżki, naprawdę fajna opcja :) zabiegi można wykonywać w salonach w całej Polsce. Piszcie: angela_vip1@wp.pl.
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Depilacja w Laser De-lux

Hej !

Korzystam razem z koleżanką z usług Laser De-lux od początku roku, miałyśmy już 3 zabiegi na bikini i jesteśmy 100% zadowolone :)
Sama poszłyśmy z polecenia koleżnaki która jest już po wszystkich od ponad roku i cały czas efet jest dla niej zadowolający, nic a nic nie odrasta jej włosków.

Polecamy każdej kobiecie ;)

Przy zapisywaniu się na zabieg powiedz, że jesteś z polecenia Magdaleny Matwiejczyk a otrzymasz zniżkę 20% na zabieg !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy nadal można się na ciebie powolac, jak efekty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Ja również skorzystałam z depilacji w LaserDelux w Gdyni i jestem zadowolona.

Chętnie polecę komuś oficjalnie, aby dostać obustronną zniżkę (20% dla osoby z polecenia, 50% dla osoby polecającej). W razie czego proszę o kontakt: milbasik@gmail.com

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze jest tam jakaś zniżka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ktoś szuka dobrego salonu medycyny estetycznej to podobno http://top-laser.pl jest spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ten sam laser co w deluxe, czyli patrzeć tylko na cenę, jak taniej to iść jak drożej to nie iść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry