Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dermatolog wątek zamknięty Pani doktor Jasiel jest świetnym lekarzem, wyleczyła mi trądzik, z którym...
~Wdzięczna pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Stefan wątek zamknięty Kryptoliza migdałków u dr Kicinskiego -pełen profesjonalizm!
~Stefan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Polecam Derm-Al Centrum dermatologiczno-alergologiczne wątek zamknięty Witam. Chciałabym szczerze polecić Derm-Al.Jestem bardzo zadowoloną klientką,...
~Anna Głębocka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Dobrze tu leczą wątek zamknięty Od lat borykam się z problemami skórnymi. Wszędzie jeżdziłam, brałam wszystko...
~Bella
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

świetny lekarz wątek zamknięty Szczerze polecam, widać, że to bardzo dobrzy fachowcy w swojej dziedzinie....
~Tomasz N
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Super wątek zamknięty Bardzo dobrzy specjaliści, przystępne terminy. Atmosfera jest tutaj bardzo...
~Anna Kozińska
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

polecam wątek zamknięty polecam świetne podejście do pacjentów, jestem na prawdę zachwycona ;)miły...
~justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam tą przychodnie. Lekarze bardzo mili,uprzejmi zawsze z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

Bardzo polecam dr Jasiel-Walikowską wątek zamknięty Wspaniała Pani doktor, bardzo miła, świetne podejście do pacjenta. A...
~Sopocianka
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Derm-Al - stanowczo odradzam wątek zamknięty Z usług Derm-Al skorzystałam kilkukrotnie. Dopóki "przechodziło" to przez...
~Viki
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Wiele lat zmagałam się z silnym trądzikiem stosując drogeryjne wynalazki i...
~M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 marca 2014

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wizyty u dr Kicińskiego. Do lekarza dostałem się w...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Polecam dr Sarankiewicz- Konopkę. Bardzo dobry specjalista, w końcu wiem co...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

Super doktor Kiciński! wątek zamknięty Robiłem sobie zabieg kryptolizy migdałków. Od dawna miałem problemy z...
~Alek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Jestem wdzięczna i polecam! wątek zamknięty Wiele lat męczyłam się z trądzikiem, zanim trafiłam do Derm-Alu, wspaniała i...
~malina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

ktos tu sie poczul zbyt pewnie wątek zamknięty Bylam w dermalu po raz trzeci. Pani doktor obadanie mojego dziecka zajelo 30...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Do Dermalu chodzę już od dawna, zaczęłam od wizyt u dermatologa w ramach NFZ,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

POLECAM! wątek zamknięty Gorąco polecam to miejsce. Spotkałam się z pełnym profesnalizmu podejściem....
~ZADOWOLONA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Chodzę do pani doktor Jasiel i jestem bardzo zadowolona. Po 1 miesiącu moja...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

Jestem w szoku! wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem funkcjonowania tej palcówki. Szkoda to pisać...
~Marcin G.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

43

wątków

do góry