Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełen profesjonalizm!super obsługa! wątek zamknięty Wszystkim polecam to miejsce, chociaż chciałabym mieć je tylko dla siebie!
~magda w
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Rewelacja wątek zamknięty P.Agnieszka posiada ogromna wiedze i jest pelna profesjonalizmu. Zabiegi w...
~Rosselina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Profesjonalizm w każdym calu i efekt już po pierwszym zabiegu wątek zamknięty Bardzo duża oferta specjalistycznych zabiegów na twarz i ciało. P. Agnieszka,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2012

Zdecydowanie polecam ;) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Salonie Dermaya, przede wszystkim z...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Polecam :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym salonie. Byłam osatnią klientka tego...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Anna - opinia wątek zamknięty Pani Agnieszka to osoba bardzo kompetentna, profesjinalna i symatyczna....
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Basia - opinia wątek zamknięty Pani Agniesza wyjatkowo indywidualnie podchodzi do klienta majac na uwadze...
~Basia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

!!!!! wątek zamknięty Profesjonalizm po trzykroc profesjonalizm!!! Plus super rozmowa :))))
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

POLECAM!!! wątek zamknięty Dziś skorzystałam z oferty groupona- peeling kawitacyjny, masaż twarzy i...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2012

mój numer 1 wątek zamknięty zacznę od obsługi - niesamowita p. Agnieszka, bardzo profesjonalna, zawsze...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

profesjonalizm wątek zamknięty Kupiłam komplet 3 zabiegów na gruponie.Bardzo profesjonalne podejście do...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

naprawdę profesjonalne podejście wątek zamknięty Profesjonalna, fachowa obsługa na wysokim poziomie! Podczas wykonywania...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

Pozytyw na 1000% wątek zamknięty Pełen profesjonalizm , miła obsługa. Polecam wszystkim, pani Agnieszka...
~Milena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 stycznia 2012

Niesamowite miejsce wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa, zabiegi wykonane nienagannie. Polecam to...
~Maria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam preparaty dostępne w tej firmie. Zakupiłam serum do skóry tłustej i...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

Rewelacyjnie! wątek zamknięty Kiedy pierwszy raz odwiedziłam salon byłam pod wielkim wrażeniem. Wystrój sam...
~Maria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 listopada 2011

Rewelacja :) wątek zamknięty Polecam wszystkim. Profesjonalizm w czystej postaci. Przemiła Pani Agnieszka,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

:))) wątek zamknięty Nigdy nie spotkałam sie z tak profesionalnym podejściem do klienta, zarówno...
~E.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

Jak najbardziej polecam! wątek zamknięty Miłe, klimatyczne miejsce. Obsługa sympatyczna i profesjonalna. Zabieg...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry