Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał - opinia Wszystko z jak najlepszej strony. Szybki termin, jakość wykonaniu, świetny...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 kwietnia 2023

Iwona - opinia wątek zamknięty Polecam, profesjonalna, miła obsługa
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

ZK - opinia wątek zamknięty Polecam, szeroki wybór i podłoga sie dobrze sprawdza jak dotychczas
~ZK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Mam absolutnie przepiękną podłogę! Parkiet, a wcześniej wylewka, zostały...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 listopada 2020

3 x TAK !!! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza oraz przemiła obsługa....
~Marta K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 czerwca 2019

Piękne podłogi. wątek zamknięty Solidna godna polecenia firma, efekt końcowy prac zarówno w przypadku podłóg,...
~MJS
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Przepiękna podłoga wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta, ogromne doradztwo i fachowa wiedza...
~Urszula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Lepiej trafić z mężem nie mogliśmy. Po 1- ogromny wybór Po 2-...
~Monika K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Profesjonalna obsługa, dobry asortyment wątek zamknięty Jak w nagłówku - dobry kontakt, pomocni i kompetentni sprzedawcy, szybkie...
~Koko1609
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Profesjonaliści - kunszt deski wątek zamknięty Deska Design polecił mi architekt. Przy pierwszej wizycie w "show room" byłam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Chciałbym wyrazić moje uznanie dla Deska Design za profesjonalną obsługę....
~Łukasz Igielski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Bardzo zadowolony klient ze mnie.:-) wątek zamknięty Trafilem przez polecenie do nich. Moze najtaniej nie jest ale sprawnie,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Godni polecenia! wątek zamknięty Świetny wybór produktów z najwyższej półki, wzorowa obsługa klienta i duża...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Firma zorientowana na potrzeby klienta wątek zamknięty Oferta praktycznie dowolnych producentów podłóg, ceny konkurencyjne i do...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Zadowolony wątek zamknięty Firmę znalazłem przez przypadek . Bardzo szeroki asortyment i ciekawa oferta...
~Jacek Dagil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Godni polecenia wątek zamknięty podłoga była montowana kilka dni temu, wszystko odbyło się terminowo,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Polecam, jako klient i architekt wnętrz. Jakość produktów na najwyższym...
~Ewelina Skrzypkowska CREATIVE ST
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Wybita Deska Design wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wyboru Deski Design - nie dość, że asortyment...
~Renata Buczyńska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Bardzo dobra jakość wątek zamknięty Otrzymałam bardzo dobrą ofertę, super produkt, bardzo dobry kontakt z...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry