Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia Pan detektyw wykonał zdjecia potrzebne mi w sprawie, więc z tego miejsca mogę...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2022

Karolina - opinia Chciałabym podziękować Panu za pomoc i zaangażowanie w mojej sprawie....
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 kwietnia 2022

Jerzy - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo dobrze wykonana usługa. Widać duże zaangażowanie....
~Jerzy
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Anna Kw. - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie wykonana usługa od początku do końca, i przede...
~Anna Kw.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Emilia - opinia wątek zamknięty Na pochwałę zasługuje skuteczność i szybkość, oraz kultura podejścia. Jestem...
~Emilia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Andrzej, Starogard Gdański - opinia wątek zamknięty Detektyw po analizie tematu, jaki mu przedstawiłem, zaproponował i...
~Andrzej, Starogard Gdański
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Szczerze polecam. wątek zamknięty Detektyw z doświadczeniem, nie czaruje, nie tworzy problemów, jestem...
~Regina T
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

wiekie dziękuje wątek zamknięty Konkretny, rzeczowy, dostępny cenowo. Ponadto detektyw już na wstępie budzi...
~emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

Mężczyzna przez duże M wątek zamknięty Naprawdę mam za co dziękować detektywowi, działania okazały się POMOCNE przez...
~ewa bunt
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Dziękuję za pomoc wątek zamknięty Polecam, szczególnie kobietom! pomoc pana detektywa w moim przypadku okazała...
~Monia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Uznanie za pomoc wątek zamknięty Szczerze polecam, pełna profesja. Cena odpowiednia!
~Tom L
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

Bardzo dziękuję! wątek zamknięty Dziękuję za pomoc w sprawie rozwodowej oraz za stawienie się na rozprawie w...
~Anna S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Podziękowanie wątek zamknięty Chciałam polecić wszystkim z problemami rodzinnymi, dzięki temu detektywowi...
~P.P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Dziękuję za pomoc wątek zamknięty Perfekcja, znajomość rzeczy yskrecja. Cena nie wygórowana. Szczerzepolecam
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Godny polecenia wątek zamknięty Agencja godna polecenia, widać że detektyw zna się na swoim fachu,a i ceny...
~Zdradzony o świcie
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Opinia/Polecam wątek zamknięty Detektyw konkretny, dyskretny, nie drogi, ale przede wszystkim skuteczny.
~A.K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Podziękowanie wątek zamknięty Co do skuteczności nie mam absolutnie zastrzeże, z całości usługi jestem...
~Agata A
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Kuba - opinia wątek zamknięty Robota wykonana sprawnie w terminie i skutecznie, cena do przyjęcia, zdjęcia...
~Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

POLECAM wątek zamknięty BARDZO PROFESJONALNA I MIŁA OBSŁUGA. ZDJĘCIA SPEŁNIŁY SWOJE ZADANIE SĄD NIE...
~SEBASTIAN
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

madres - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta i pełna dyskrecja. Ceny bardzo przystępne....
~madres
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry