Widok

Deweloper

Witam. Rozglądam się nad kupnem bliźniaka. Czy polecacie któregoś z deweloperów który buduje w Bojanie? A którego omijać szerokim łukiem? Mam na oku chociaż jeszcze nie oglądałam blizniak przy Złocistej. Chodzi mi o teren czy nie jest podmokły? Proszę o pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam na ul. millenium!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żadnego nie kupuj!!!!!!!!!!! Lepiej i taniej wybudowac samemu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie mam czasu ani siły sama budować.
A odradzasz jakiegoś konkretnego dewelopera?
Tutaj nie ma 2 czy 3 deweloperów. Co jedna czy dwie budowy, to inny. Na którymś z tematów niżej, chyba o warunkach zabudowy, pare osób wypowiadało się o jakości tych budynków
A wiesz to z własnego dosw. czy z opowiadań?

Każda zaoszczędzona złotówka , to złotówka więcej w kieszeni "dewelopera" . Wykonują minimum zgodne z projektem , najtańsze materiały, najtańsza robocizna. Miejsce budowy też w najmniej atrakcyjnych punktach. czyli najtańsze działki. Obejrzymy te "budowle " po 10 latach eksploatacji ;-) I wiem z praktyki, nie z opowiadań . ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziękuję za opinie. Orientuje się może jak buduje deweloper Atm Invest?

Chciałem od nich kupić bliźniaka którego kończyli w Bojanie na Kazimierza Wielkiego ale niestety sprzedały się za szybko i nie zdążyłem sprzedać swojego mieszkania. Też ich sprawdzałem i nie natrafiłem na nic negatywnego. Oni budują typowe bliźniaki a nie czworaki o których pisał kolega poniżej. I z tego co widziałem to też nie zostawiają bałaganu po sobie. A co do dróg w Bojanie to gdzieś obok jest tna ten temat osobny wątek.

Przepraszam a gdzie znalazł Pan jakiekolwiek opinie na temat tego dewelopera? Szukam , szukam i nic, ani pozytywnych nie widzę ani negatywnych. Trochę mnie to niepokoi. Byłabym wdzieczna gdyby Pan przesłał link z opiniami. Z góry dziękuję.

Ja nie szukałem opinii w necie bo zawsze może się tu trafic ktoś z ich konkurencji i zacząć przekonywać że są ble. Po prostu podjechałem parę razy na budowę, popytałem robotników i tak jak wcześniej napisałem nie trafiłem na nic negatywnego. Tam gdzie ja chciałem kupić czyli Kazimierza Wielkiego, teren był suchy, nie było obaw o to czy podmokłe. Niestety nie udało mi się sprzedać mieszkania w Gdyni i dlatego nie zdążyłem z zakupem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doświadczenia nie, ale zbierałem trochę informacji na temat poczynań deweloperów w Bojanie, przede wszystkim ze względu na to, że po budowie zostawiają stan dróg w opłakanym stanie a i samo budowanie domów 4 lokalowych(tak takie też już powstają/powstały) w miejscowości gdzie nie ma do tego infrastruktury jest dla mnie pomyłką. Nie chodzi mi o to że jestem uprzedzony, tylko po prostu niektóre realizacje wyglądają jakby były po prostu zrobione dla maksymalnego zysku. Jedno z osiedli na ul. Wrzosowej nawet nie ma porządnie zrealizowanego frontu, drzwi wejściowe a przed nimi zaraz podjazdy - trochę to szpeci krajobraz. I nie mam tu pretensji do konsumentów, tylko bardziej Gminy, że nie kontroluje ładu przestrzennego, stanu dróg, i planowania wydajności chociażby infrastruktury wodociągowej. No i przy okazji nasłuchałem się o jakości budynków. Mam nadzieje jednak, że może ktoś kto mieszka, albo bezpośrednio interesowal się zakupem będzie mógł się podzielić doświadczeniami.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
atm invest bardzo solidna i dobra firma godna polecenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ma Pan od nich bliźniaka?

Poszuka sobie Pani na Partyzantów Kaszubskich. Naprawdę fajna lokalizacja z dobrą drogą (asfalt, płyty) pod same bliźniaki. Buduje się całe kameralne osiedle

Proszę omijać Prawdziwy Dom i IMS czy jakoś tak .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

Cena szeregu, biorąc pod uwagę stan deweloperski, skłaniałaby mnie do zakupu domu wolnostojącego, gotowego do zamieszkania
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Szeregi wygrywają tym, że deweloper może zaniżyć cenę ze względu na ilość mieszkań na działce. 1000 metrów to minimum na jakie można dzielić ziemie w gminie, a niektóre szeregowce są usytuowane tak, że 1000 m kw przypadają 4 lokale. Chociaż nie powiem, wolę wydać więcej i mieć 1000 metrów dla siebie. Niż kisić się na 250 metrach. Nie po to buduje się za miastem aby żyć w takim zagęszczeniu:D
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co z tymi deweloperami nie tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widziałam, że jedne z budynków były ocieplane na stanie surowym otwartym. Według mojej wiedzy ocieplenie powinno być zrobione po tynkach, po ich wyschnięciu? Jeśli wszystkie etapy budowy są prowadzone w złej kolejności, to trochę słabo. Ale samodzielna budowa to też koszmar i nigdy nie wiadomo na jakich wykonawców trafimy, jeśli wcześniej nie budowaliśmy i nikogo nie znamy. Lub jeśli zmieniamy wykonawców, żeby w końcu trafić na takich, co nam w 100% odpowiadają, budowa będzie trwała latami. Najlepiej chyba kupić używany dom, ale nie do kapitalnego remontu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może z rynku wtórnego?
https://www.otodom.pl/oferta/dom-z-ogrodem-blisko-lasu-oferta-godna-polecenia-ID44Qtm.html

Za taką cenę to można mieć 3 mieszkania w szeregowcu . Ja rozumiem Państwa argumenty że lepiej samemu coś wybudować itd.
Ale pomyślcie że kredyt na 600 000 czy 900 000 jakie to są raty. No chyba że zakładacie że młodzi ludzie dysponują taką gotówką :) Niestety jak wskazują raporty budowa różnego rodzaju szeregowców i bliźniaków będzie nabierać na sile. Co do deweloperów nie przesadzajmy nie wszyscy są tacy źli, ale to prawda większość to Janusze biznesu zero pojęcia i słoma z butów . Niedługo nastąpi mrożenie rynku kredytów a galopujący wzrost cen trochę zwolni - pozostaje mieć nadzieje że rożnego rodzaju amatorzy w deweloperce padną tak szybko jak poswatali.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kupno działki + budowa domu, wyniosło mnie do stanu deweloperskiego 420 tys, tylko działkę kupiłem w lepszej cenie, bo teraz poszły znacznie do góry. Jak ktoś oczywiście popłynie i wystawi wielką chałupę albo zrobi w niej nie wiadomo co, to koszty oczywiście mogą wzrosnąć do 600 000 czy 900 000. Tylko potem takie domy przez 5 lat na otodom są, bo nikt ich sprzedać nie może.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale to chyba było w roku 1410, albo jakiś mały domek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zależy co rozumiesz przez mały domek. Niektórzy uważają że 200 metrów do normalny dom. Ja 2 lata temu się budowałem, wyszło mnie 400 000 ale budowa systemem gospodarczym i dom 120 mkw. Ceny budowy domu są mega rozstrzelone, bo tak naprawdę zależy od tego jak kto to rozplanuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

wierze, ze tak było, ale teraz jest inna epoka budowlana. dodatkowo jakby ktos chciał kupić dzialkę, to juz taniej niż za 120zł/m2 nie ma, chyba, że będzie czekać rok na jakąś okazję, ale koszty budowy znowu pójdą w górę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tu się z Tobą zgodzę, ceny działek przez 2 lata poszły kosmicznie w górę. teraz poniżej 175 zł/m.kw, ciężko coś znaleść(oczywiście nie mówię o okolicach Trasy Kaszubskiej)

...

Gdzie można kupić 3 mieszkania za taką cenę w szeregowcu? Chętnie się dowiem...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poszukaj a nie się zgrywasz najtańsze są już za 350 tys .Tak abstrahując od wszystkiego widać że to wiejska mentalność . Ktoś zadaje konkretne pytanie a 99 procent prawi nie na temat . Jak nie macie nic interesującego do powiedzenia albo nie interesuje Was ta tematyka to najprościej nie odpisujcie nic . Macie domy , wille czy szałasy ....co to kogo obchodzi ktoś jest zainteresowany bliźniakiem czy szeregowcem i szuka opinii.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Te za 350 tys. to stan deweloperski, żeby móc tam zamieszkać to drugie tyle musisz włożyć, a nie się zgrywać! Znajdź trzy takie mieszkania w bliźniaku, gotowe do zamieszkania w tej cenie... Powodzenia!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przepraszam ale na pewno nie wydałam 350 tyś na wykończenie mojego m. Chyba masz wszystko ze złota w domu za taką cenę

Też szukam dobrego dewelopera

Gagitczek, skontaktuj się na priv e-mail kb24.biuro@gmail.com , przedstawimy oferty
Pozdrawiam

Dziękuję, napiszę do nich w poniedziałek. A jaka jest sytuacja deweloperów mamy w ogóle? Znalazłem stronę w Internecie https://korter.com.pl/ gdzie można kupić nowe mieszkania od dewelopera. Z listy wynika, że w naszym mieście jest duży wybór. Jest tu ktoś, kto ostatnio współpracował z deweloperami?

nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (171 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Na emeryture (8 odpowiedzi)

Przydala by sie lista o usuniecie tego wielkiego wojta

PKM do Bojana (7 odpowiedzi)

W przeciągu 20 lat PKM-ka dojedzie z Gdyni do Bojana...

do góry