Widok

Deweloper w Pucku

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo słyszał (może ktoś ze znajomych/rodziny) o mieszkaniach na osiedlu Wiktoria Park? Deweloper to Hewelt i chciałbym dowiedzieć się czegoś wiecej o tej inwestycji. Dziękuję za odpowiedzi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, moja znajoma się tam niedawno przeprowadziła. Zdecydowali się również na usługę, jaką jest mieszkanie pod klucz, dzięki czemu otrzymali spersonalizowany projekt mieszkania i pomoc doradców. Okolica jest naprawdę urokliwa i ulokowana blisko morza. Znajoma powiedziała, że możesz dowiedzieć się więcej o ich ofercie na https://heweltdeweloper.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Piotr, ja kupiłam mieszkanie na tym osiedlu i jestem zachwycona. Hewelt Deweloper robi dobrą robotę i zna się na rzeczy. Mamy wspaniałych sąsiadów a nasze dzieci już nawiązały pierwsze przyjaźnie. Co mogę powiedzieć o mieszkaniach? Są przestronne, słoneczne i solidnie wykonane. Z czystym sumieniem polecam Osiedle Wiktoria Park w Pucku. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwośći zerknij na stronę dewelopera. Tam wszystko jest czytelnie opisane https://heweltdeweloper.pl/. Trzymam kciuki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Poszukuję domu Trójmiasto (6 odpowiedzi)

Szukamy z rodziną domku jednorodzinnego w obrębie Trójmiasta. Natknąłem się na ofertę osiedla...

dom czy mieszkanie??? (404 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Wirtualne biuro (4 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, otóż chce prowadzić sklep internetowy i nie mogę otworzyć działalność pod...

do góry