Widok

Dezinformacja jako element wojny hybrydowej

Pojawiające się w Polsce fałszywe informacje o powodach wysokiej ceny energii należą do elementów wojny hybrydowej, mającej za cel rozbicie Unii Europejskiej, w czasie, gdy zwartość i spójność tej Unii jest teraz tak potrzebna. Mam nadzieję że uda się odepszeć ten wrogi i szkodzący atak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

> fałszywe informacje o powodach wysokiej ceny energii

A konkretniej? Jakie informacje wg ciebie są fałszywe?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To nie jest wojna hybrydowa, raczej realizacja polityki Kremla przez Partię Bolszewicką.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sky, mam jeszcze nadzieję że to nie Oni, ale Ci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sadyl, doprawdy. Akurat Tobie mam to tłumaczyć ? Znasz się przecież trochę na tym, więc komu jak komu, nie trzeba tłumaczyć kto kogo i za ile robi w .....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Selekcjonuję sobie źródła informacji, zatem mogę nie być zorientowany, jakież to fałszywe informacje są rozpuszczane przez bolszewików z poduszczenia Kremla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zapodam ci Sadyl link do materiałów, które pomogą Cię naprowadzić na trop https://businessinsider.com.pl/gospodarka/rekordowe-marze-elektrowni-a-ceny-pradu-regulator-juz-bada-sprawe/0gms3jm
Istnieje jeszcze inny trop, którym można podążyć, ale zamiast do Brukseli, zaprowadzi on do Warszawy. To ten z tymi 60% ( nie mylić z trunkiem).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sadyl, PiS również włączył się w walkę z dezinformacyjnym atakiem hakerskim:" Prawdą jest, że ostateczny udział kosztów polityki klimatycznej to ok. 30 proc. w ostatecznym rachunku, ale to i tak bardzo dużo - powiedział o "kampanii żarówkowej" wicepremier Jacek Sasin ".
Ciągle jednak nie wiemy, jakie wrogie Najjaśniejszej Rzeczpospolitej siły, ośmieliły się na ten atak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najpewniej te, które pojawiły sie na bilbordach i zostały dawno obalone przez ekspertów i samą KE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Polityka

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

do góry