Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacek - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za szybką i sprawną naprawę klimatyzacji,trafna diagnostyka i...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lipca 2021

korek - opinia wątek zamknięty super warsztat i doradztwo ,miałem uwagi czy dobrze chodzi klima przed...
~korek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Naprawa klimatyzacji 2 lata z rzędu wątek zamknięty Rok 2017 pękł przewód klimatyzacji wysokiego ciśnienia. Pan fachowiec, że to...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Arogancki gość wątek zamknięty Garażowy inżynier. Niegrzeczny do klienta, z lekceważeniem traktuje inne opinie.
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Odradzam , serwis klimatyzacji w cenie 330 zł . wątek zamknięty Przez telefon była uzgodniona cena 90 złotych , po wprowadzeniu czynnika i...
~Klima
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty W moim samochodzie przestała działać klimatyzacja. Pan Usarek stwierdził...
~cal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Octavia 2fl 1.6 2009 wątek zamknięty Polecam każdemu kto ma problem z klimatyzacją w samochodzie. W mojej Octavi...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Wymiana skraplacza wątek zamknięty Mi w zaszłym sezonie miał wymienić osuszacz... Urwał końcówkę przewodu (...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

Doświadczony fachowiec wątek zamknięty Przestała działać klima - nie załączał się kompresor. Szybka diagnoza...
~Seba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Spoko wątek zamknięty Jak dla mnie ok. Wszystko zrobione i jestem zadowolony.
~Marc
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

polecam wątek zamknięty W moim samochodzie przestała działać klimatyzacja. W warsztacie sprawnie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

zmarnowany czas i pieniadze wątek zamknięty Umówiłem się na naprawę klimatyzacji w fieście.Pan Usarek stwierdził że...
~kret
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm . Pan Wiesław bezbłędnie poradził sobie z usterką...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Polecam wątek zamknięty Naprawdę polecam. Bardzo dobre podejście do klienta, widać że pan Wiesław zna...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Bardzo rzetelna obsługa wątek zamknięty Profesjonalny warsztat w garażu, szybka i trafna diagnoza problemu z...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Naprawdę polecam wątek zamknięty Był to drugi mechanik do którego się udałem z klimatyzacją i jest bez...
~vw passat
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!! wątek zamknięty Wybrałem się do Pana Usarka w sprawie mojej klimatyzacji. Objawy: 1.Klima raz...
~werty
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Bardzo fachowy specjalista wątek zamknięty Polecam usługi w zakresie klimatyzacji, szybko sprawnie zdiagnozowana...
~Seat Ibiza 2003 ASZ TDI
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

PRAWDZIWA OPINIA!!! wątek zamknięty To partacz, brak gwarancji !!!Po kilku wizytach i kilku stówach z konta klima...
~Ireneusz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Profesjonalne podejscie do sprawy ! wątek zamknięty Była to moja pierwsza wizyta w tym serwisie. Sympatyczna i kompetentna...
~carpinus
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

29

wątków

do góry