Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena Polecam świetne podejście Sprawa wyleczona na zawsze
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 26 grudnia 2023

Asia - ocena Gorąco polecam, dobra klinika z solidnym personelem :)
~Asia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 grudnia 2023

Kamila - opinia wątek zamknięty Meeeega klinika , świetne Się tam czuje jak w rodzinie . Przy paznokciach...
~Kamila
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, długo szukałam miejsca gdzie zrobię idealne paznokcie i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Katarzyna P - opinia wątek zamknięty Polecam skorzystałam z zabiegow na twarz zaffiro i hifu efekty super !!!...
~Katarzyna P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogromny wrażeniem tego miejsca. Serdecznie polecam każdemu kto...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

Dagmara - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dogodne ceny i bezcenne porady!
~Dagmara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i mila obsluga, super miejsce
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Gabinet robi dobre wrazenie od samego wejscia. Piekne wnetrze, przyjemna...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam ! Miła i swobodna atmosfera. Można poczuć się tam wyjątkowo :)...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 stycznia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Goraco polecam!!! Jestem regularna klientka klientki, zwykle korzystam z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Weronika - opinia wątek zamknięty Od samego wejścia czuć przyjemny zapach unoszący się w powietrzu. Miejsce...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

HIFU -lifting twarzy wątek zamknięty HIFU faktycznie tak jak podają jest fantastyczny!! jestem niesamowicie...
~Iwona
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Polecam !!!!! wątek zamknięty 100% tak ! Swietna klinika wspaniali ludzie polecam wroce zadowolony
~Filip
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lutego 2019

dziękuje wątek zamknięty dobrze , ale drogo. proszę administratora salonu sprawiedliwe oceniać czas i...
~Ludmila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam! W naglym przypadku Doktor przyjal mnie po godzinach pracy. A do...
~Bob
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Profeska! wątek zamknięty Polecam!!! W niewielu miejscach mozna poczuc sie tak „dopieszczonym” ;)...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Zabieg hifu na twarz. wątek zamknięty Bardzo profesionalna obsluga .Niezwykle mile doradztwo w zakresie doboru...
~Dorota
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

gorąco polecam wątek zamknięty Stomatolog dr Rudziński -najlepszy z lekarzy u których leczyłam się w ciągu...
~Alina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Zadowolona klientka wątek zamknięty Po raz pierwszy odwiedziłam to miejsce i napewno nie ostatni ! Oferta oraz...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry