Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełen profesjonalizm godny polecenia wątek zamknięty Od kilku lat korzystamy jako biuro z usług firmy, zawsze bez zarzutu....
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

Jak dla mnie to swietny serwis komputerowy wątek zamknięty Panowie sa niespotykanie sympatyczni. Pan poswiecil mi swoj czas i wgral mi...
~Jolanta S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Szczerze polecam! wątek zamknięty Panowie wymienili gniazdo zasilania w moim laptopie. Naprawa przebiegła w...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty O miejscu powiedział mi dobry znajomy. Szybko i sprawnie naprawili laptopa,...
~Ania G
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Po wielu latach zadowolenia oszukali wątek zamknięty Od paru lat korzystałam z usług panów. Zawsze mili, chętni do pomocy. Miałam...
~Kasia K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Polecam. wątek zamknięty Szybki i sprawny dobór zamiennego zasilacza do laptopa. Miła obsługa....
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

same superlatywy wątek zamknięty Z usług chłopaków korzystam od lat, kiedy byli w Billi potem na...
~Angelika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

Super chłopaki ! wątek zamknięty Witam, pamiętam chłopaków jak prowadzili sklep 10 lat temu. Od tamtego czasu...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2011

od lat korzystam wątek zamknięty nowa oferta Diamond Sound PC
~Benjamin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lipca 2011

Bardzo profesjonalna obsługa wątek zamknięty Polecam wszystkim, zepsuł mi się zasilacz(gwarancja) do laptopa, na czas...
~Ariel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

Fachowo wątek zamknięty Profesjonalnie doradzą i sprowadzą każdy towar (jeśli nie ma na stanie)...
~K
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lutego 2011

Stefan - opinia wątek zamknięty Polecam ten sklep
~Stefan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

supser super wątek zamknięty Co to napisać, świetna atmosfera podczas rozmowy, doradzą fachowo i...
~Fixer
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 grudnia 2010

miło, szybko i skutecznie :) wątek zamknięty Nigdy się nie zawiodłam - bardzo polecam!
~Stała Klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2010

POLECAM wątek zamknięty najlepszy sklep i obsługa w 3miescie polecam każdemu nie ulewają klienta...
~P
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

Polecam !!! wątek zamknięty Bardzo dobry sklep komputerowy, zwłaszcza serwis. Nie olewają cię jak w...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

~bum
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 października 2008

Najlepszy sklep komputerowy wątek zamknięty Jest to najlepszy sklep/serwis komputerowy, jaki odwiedziłem. Miła obsługa,...
~LaeMaN
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2009

polecam wątek zamknięty fachowa i szybka obsługa
~dzidzia91
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

19

wątków

do góry