Diego

Leasing Doradztwo finansowe

Gdańsk, Pilotów 14C/23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Leasing, Kredyt, kredyt hipoteczny, Auto nowe, używane wątek zamknięty Na początku byłem dość sceptycznie nastawiony, ale po 10 minutach rozmowy z...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Profeska wątek zamknięty Panie Maćku, no pełna profeska, dzięki za zaangażowanie i pomoc, a przede...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Kredyt załatwiony wątek zamknięty W sześciu bankach starałem się o kredyt w kwocie powyżej 50 tys pln, każdy z...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Wszystko w jednym miejscu wątek zamknięty Bardzo śpieszyło nam się z żoną z zakupem samochodu, Pan Maciej załatwił nam...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Oferta uszyta na miarę wątek zamknięty Pan Maciej zmniejszył nam ratę leasingową i poinformował o wszystkich...
~Ignacy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Szybko i pewnie wątek zamknięty Pan Maciej bardzo szybko zadziałał w sprawie leasingu na ciągnik siodłowy,...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

Najlepsza firma:))) wątek zamknięty Pan Maciej należy chyba do najlepszych doradców finansowych w Trójmieście,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Profesjonalista !!! wątek zamknięty Bylismy obsługiwani przez Macieja Szymańskiego, który od początku był bardzo...
~Dawid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Super leasing!!! wątek zamknięty Do Pana Macieja trafiłem właściwie przypadkiem z polecenia mojego znajomego...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

polecam wątek zamknięty Polecam korzystanie z uslug Pana Macieja. Profesjonalnie doradza, dojezdza do...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

Dobra oferta wątek zamknięty Pan Maciej świetnie doradził mi nie tylko przy wyborze odpowiedniego...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Super obsługa wątek zamknięty Polecam gościa, szybka obsługa, telefon odbiera o każdej porze, dojeżdża do...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry