pay if u lazy:)
Nie wyobrażam sobie spożywania posiłków bez możliwości wyboru. Lubie jeść to na co w konkretnym czasie mam ochotę, wybierając catering zdaje się na wcześniej wybraną opcję, że nie wspomnę o...
rozwiń
Nie wyobrażam sobie spożywania posiłków bez możliwości wyboru. Lubie jeść to na co w konkretnym czasie mam ochotę, wybierając catering zdaje się na wcześniej wybraną opcję, że nie wspomnę o kosztach. Na co dzień mam okazję widzieć na bieżąco jak są przygotowywane posiłki pudełkowe. Niesamowita jest przebitka cenowa. Niektóre posiłki miały zysk netto 600 % na jednorazowej potrawie, np:opcja śniadaniowa- jogurt naturalny 200 ml, kasza jaglana ugotowana 100 gr, mrożone maliny i borówki 50gr, miód naturalny 20 gr, cost food- 6 zł, koszt brutto dla klienta pudełkowej mody- 16 zł, lunch sałatka nicejska: 8 zł na 19 zł, obiad kasza gryczana,gotowana wołowina i warzywa na parze 8 na 20 zł, jakby nie liczyć warto samemu przygotować posiłki ze znanych składników, bo te wszystkie deklaracje dotyczące warunków bezglutenowych lub organicznych produktów to pic na wodę i fit- fotomontaż produkcji niezłego interesu dzięki naiwności i lenistwa 'dzisiejszych elit nowoczesnego stylu życia...' który ma się całkiem dobrze- płać jeśliś leniwy i naiwny oraz modny i fit;)
zobacz wątek
8 lat temu
~prawdziwy kucharz na maśle smażący