Dietamed

Dietetycy, leczenie otyłości

Gdynia, Legionów 119C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewelina - opinia Pani Kasia to profesjonalistka, traciłam nadzieję na poprawę mojego...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 29 grudnia 2020

R. - opinia Bardzo profesjonalne podejście. Pani Kasia jest wspierająca, daje dużo rad....
~R.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2020

Andrzej - opinia Bardzo dobre diety dla osoby w wieku powyżej 70 lat, posiłki proste w...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2020

DD - opinia Korzystam z usług Pani Kasi od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. W tym...
~DD
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2019

Redukcja wagi - pełen sukces wątek zamknięty Redukcja wagi na diecie od Pani Katarzyny osiągnięta i to jest jak dla mnie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 czerwca 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Wspaniała osoba, która zmieniła całkowicie moje podejście do życia! Teraz już...
~rybka075
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2018

Dieta dla trudnej pacjentki ;-) wątek zamknięty Polecam gorąco!!! Na każdą moją wątpliwość, natychmiast miałam odpowiedź,...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lipca 2017

gabinet godny polecenia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia mojej diety. Wyniki dobre,...
~Jarek
-

dodano: 8 czerwca 2017

Polecam! wątek zamknięty Doskonała współpraca, wspaniale przygotowana dieta zgodnie z moją prośbą,...
~Izabela Tomczak
-

dodano: 1 czerwca 2017

Skuteczne odchudzanie wątek zamknięty Z p.Kasią zaplanowałyśmy odchudzenie o 8 kg a wyszło nam 10 ;-) Po bardzo...
~Monika
-

dodano: 27 kwietnia 2017

Dieta wątek zamknięty Byłam pacjentka Pani Kasi, schudłam 10 kg z czego jestem bardzo zadowolona....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Polecam wątek zamknięty profesjonalizm, terminowość a przede wszystkim chęć wysłuchania potrzeb...
~Darek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

Michal - opinia wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić panią Katarzynę, sportowcom chcącym poprawić...
~Michal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

Gwarantuje efekty wątek zamknięty Zgadzam się z pozostałymi opiniami, co do fachowości Pani Kasi. Bardzo dobry...
~Lilla Domagała
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, kompleksowa analiza indywidualnych potrzeb pacjenta....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Rewelacyjny czlowiek (i skuteczny dietetyk) wątek zamknięty czy spotkaliscie kiedys palacego lekarza? zestresowanego psychologa? Pani...
~Zmotywowana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Jestem zadowolona będąc pod kontrolą wątek zamknięty Zostałam objęta czułą i troskliwą, a przede wszystkim profesjonalną opieką...
~Joanna z Sopotu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry