Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia wątek zamknięty Porażka ten cały Catering.Nie polecam
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 czerwca 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Jestem po dniu próbnym. Posiłki w porządku, ale jednak mnie nie przekonały i...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2019

Polecam dietetico !!! wątek zamknięty Obsługa OK! Dostawy na czas !! Smaczne menu !!! Skuteczna i Zdrowa Dieta...
~Pooh Bear
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2019

wspaniały catering! wątek zamknięty Catering jest wspaniały, dania smaczne, różnorodne ale też nie...
~Ula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

ja45 wątek zamknięty super jedzenie, wyjątkowe, bardzo mi odpowiada smak i jakość potraw, ładnie...
~ja45
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Pełen profesjonalizm.Polecam w 100%! wątek zamknięty Smacznie, zdrowo i zawsze na czas.
~BeHaPe Dawid Peterlejtner
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Polecam ! wątek zamknięty Polecam catering dietetyczny "Na Zdrowie". Menu skomponowane pod moje...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Pełen profesjonalizm i super jakość usługi wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i super jakość usługi, miałem styczność z kilkoma...
~Piotrek S
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

dieta wątek zamknięty Smacznie i zdrowo. Zawsze na czas.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Super serwis! wątek zamknięty Polecam! Zawsze na czas, jedzenie urozmaicone i smaczne (niektóre dania...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

Naprawdę działa wątek zamknięty Jedzonko urozmaicone, pyszne i zawsze na czas. Cena przystępna. Wreszcie nie...
~Hanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

Świetny pomysł!!! wątek zamknięty Korzystałam z tego cateringu w grudniu i muszę przyznać, że zaskoczyłam się...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

dieta super wątek zamknięty dziękuję wspaniałej firmie za doprowadzenie mnie do świetnej formy. żywiłem...
~Józef
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

GORĄCO POLECAM!! pysznie, różnorodnie i jeszcze się CHUDNIE! wątek zamknięty Catering godny polecenia. Jedzenie smaczne, bardzo urozmaicone i zawsze...
~Hanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam z 100 %. Profesjonalne podejście do klienta, różnorodność dań oraz...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

smacznie i różnorodnie wątek zamknięty Codzienna dostawa i zawsze świeże. Bardzo smaczne posiłki, fantastycznie...
~kobieta po 40
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

DIETA wątek zamknięty Catering bardzo smaczny, ceny przystępne. Polecam
~Alcia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

dieta wątek zamknięty Potrawy bardzo smaczne i dietetyczne. Uwielbiam różnego rodzaju warzywa , są...
~KRYSTYNA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Obiad z pudełka wątek zamknięty Polecam firmę za profesjonalne podejście co w dzisiejszych czasach jest coraz...
~Wygodny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Witam wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre i świeże. Obsługa na najwyższym poziomie a ceny akurat...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

44

wątków

do góry