Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena Chciałbym podzielić się pozytywną opinią na temat mojego doświadczenia z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 października 2023

Magda - ocena super specjalistka, polecam
~Magda
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 15 września 2023

Kamila - opinia Bardzo polecam. Diety ułożone naprawdę dla mnie, tylko potrawy które lubię....
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Joanna Będzińska - opinia Jestem bardzo zadowolona. Chudne, swietnie się czuję. Polecam
~Joanna Będzińska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 sierpnia 2022

Agata - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%. Efekty na wadze i w samopoczuciu. Pierwszy raz od wielu lat...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Ewa K. - opinia wątek zamknięty Witam serdecznie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i ustalonej dla mnie...
~Ewa K.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Joanna i Czesław Heimowscy - opinia wątek zamknięty Jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni, Pani Kasia zrewolucjonizowała nasz...
~Joanna i Czesław Heimowscy
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Oby wiecej takich specjalistow. Polecam, dietetyk, któremu naprawdę zależy na...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejscie do klienta. Jadłospis uwzględniający gusta smakowe ,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Miło, sympatycznie i rzetelnie. Pani Kasia pełen profesjonalizm.
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Dariusz Kortals - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczna, pelniwartosciowa, urozmaicona dieta dobrana wg moich...
~Dariusz Kortals
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

dorota - opinia wątek zamknięty Trafiłam do Pani Kasi po maratonie u kilku innych specjalistów i dopiero...
~dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lipca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry