Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina S. - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm na najwyższym poziomie :) obsługa jest najmilsza jaką mogłam...
~Karolina S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 marca 2021

Mikson - opinia wątek zamknięty Świetny catering, mega dobrze przygotowane dania, a to wszystko bardzo...
~Mikson
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Arek - opinia wątek zamknięty Na co dzień jestem w ciągłym biegu, natomiast wasza dieta pudełkowa bardzo...
~Arek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 marca 2021

Emil Biernat - opinia wątek zamknięty Jestem zdumiony jakością waszej obsługi , nie przeszkodził wam nawet wirus,...
~Emil Biernat
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Dietę udaje mi sie trzymać pół roku, dzięki perfekcyjnemu działaniu cateringu...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 grudnia 2020

RAdek - opinia wątek zamknięty Korzystam z ich usługo od prawie roku, bija na głowę inne cateringi . Przez...
~RAdek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Zaczynam swój drugi tydzień z dietami i muszę powiedzieć, że jestem pod...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Bardzo dobrze wątek zamknięty Diety Treningowe robią dobrą robotę! Smacznie, fajny pomysł z posiłkami przed...
~maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 stycznia 2019

Słabo raczej wątek zamknięty Jedzenie stosunkowo drogie i bardzo przeciętne. Nieproporcjonalne porcje,np 1...
~potrawka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Świetne posiłki dla wszystkich na siłowniach wątek zamknięty Posiłki dostarczane przez dietytreningowe są różnorodne i smaczne. Bardzo...
~Piotr K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry