Widok
Beznadzieja :((
Ten film to kompletna pomyłka. Maksymalny kicz jaki można było nakręcić. Bez kompletnego ładu i składu. Po pół godzinie oglądania krążyły mi myśli po głowie, aby wyjść z kina. Moi towarzysze odczuwali takie same stany :)
Generalnie nie polecam bo po seansie została nam tylko "zgaga".
Szkoda pieniędzy na bilet!!!
Generalnie nie polecam bo po seansie została nam tylko "zgaga".
Szkoda pieniędzy na bilet!!!