Widok

Dixi, Pixi, Ifcia

dziękuję bardzo za pamięć :):):):):):) i słodkie życzenia

a Dixi dziś ja życzę spełnienia wszystkich marzeń byś cudna kobietko zawsze była uśmiechnięta :):):):) cmok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lilian :)

Witaj moja droga.
Na sylwestra jadę do Zakopanego
Będę gdzieś blisko Ciebie
:)
Cieszę się, że odezwłałaś się
Całuski i pozdrowienia :)
dla Wszystkich oczywiście
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fiona

Czy mam zacząć się już bać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

******

A komus wyjatkowemu, zycze jeszcze czestszych czkawek!!! Musza byc !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wer

Werku!
Pozdrawiam Swiatecznie z bardzo, bardzo daleka :-)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lilian

jak słodko że znowu jestes na HP
u mnie różnie
i staram sie dbać o siebie
:):):):):):):):):):):):)

będzie lepiej i u Ciebie i u mnie --
coś w duszy mi to mówi
cmoki gorące - pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Loser:)))

Co u Ciebie??
mam nadzieję, że dbasz o siebie:)))
Pozdrawiam Cię cieplutko:->
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka:))))))

Witaj!!!!
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie:))))
dawno już nie klikałan na trójmiejski HP, ale to tylko dlatego, że nadrabiałam zaległości z dawnych chwil...lepeij o nich nie wspominać. Już wróciłam do swego domku i w ciszy i w spokoju mogę zacząć układać wszystko. powiedziałam dość wszystkim i w nosie mam co oni na to:-).
wciąż się wszystko zmienia kurcze i to tak szybko , że czasem nie mogę nadążyć:))))
A cio u Ciebie??? o jakim to ciężkim dniu pisałąś??
jak wrócę z pracy to zaklikam do Ciebie na skrzynkę oki??
Pozdrawiam Cię bardzo , bardzo ciepło:)***
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aneta

taki miałbyc tytuł poprzedniej wypowiedzi :):)
pozdrawiam Cię
pozdrawiam was kochani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

jest chyba na pogórzu górnym - ale zapomniałem nazwę
jeśli bardzo ci na info zależy do sie dowiem
to klub gdzie min panowie i panowie - panie i panie
podobno calkiem przyjemny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KLUB DLA KOBIET-TYLKO

Kto zna taki klub w Trójmieście, gdzie można spotkać tylko kobiety, które lubią min. kobiety????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozi

Już mnie nie ma (wiesz, o co mi chodzi). Do Lublina wpadłam jak po ogień - dobrze, że chociaż spotkałam rodzinkę. Ale to nie zmienia faktu, że nikt nie dzwoni, nawet marnego smsa nie przyśle... przyjaciele...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Loser

Nie pij tyle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Loser

Loser = przegrany
ktoś ma inne zdanie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fugazi

Wszystko z***ane..
nie zabardzo mi się tu podoba..
moze sie przenieśc do równoległej rzeczywistości ??
a może nie...

Bodygourd..---> dlaczego od dziś nie nawidzę tego słowa..

ps: co myslicie o Myszacz...ja nielubie myszy..

----------
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

siostrzyczko

zabierz mnie stad!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

siostrzyczko

nic mnie tu nie trzyma-absolutnie nic
bardzo chetnie pobiegalabym po fiordach
pobyla z dala od tego calego chaosu
buziaki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znowu rymem...

szukam twoich rąk twych dobrych rąk
aby tak lekko dotykały moje ręce
szukam twioch ust twych gorących ust
aby obdarowywały mnie swym ciepłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po wszystkim

To był najcięższy dzień w moim życiu... czuję się tak, jakbym przerzuciła 10 ton węgla...
Ale jestem znów wolna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm...

A tak tylko się odzywam...bo czemu nie....
(buahaha...będę Was nawiedzać, oj będę...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

siemano

strasznie szybko minal ten roczek, a u mnie zadnych zmian konkretnych, te wszystkie dni majace podloze
rutyny.Niechce mi sie czasem patrzec przez okno....
tak ponuro w wogule, he o czym pisac, jak pisac?.
Optymistycznie patrzec na otaczajacy nas swiat, niedam rady przynajmniej, nie teraz.
Pozdrowionka dla bywalcow!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (239 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry