Widok
Ifka:))))))
Witaj!!!!
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie:))))
dawno już nie klikałan na trójmiejski HP, ale to tylko dlatego, że nadrabiałam zaległości z dawnych chwil...lepeij o nich nie wspominać. Już wróciłam do swego domku i w ciszy i w spokoju mogę zacząć układać wszystko. powiedziałam dość wszystkim i w nosie mam co oni na to:-).
wciąż się wszystko zmienia kurcze i to tak szybko , że czasem nie mogę nadążyć:))))
A cio u Ciebie??? o jakim to ciężkim dniu pisałąś??
jak wrócę z pracy to zaklikam do Ciebie na skrzynkę oki??
Pozdrawiam Cię bardzo , bardzo ciepło:)***
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie:))))
dawno już nie klikałan na trójmiejski HP, ale to tylko dlatego, że nadrabiałam zaległości z dawnych chwil...lepeij o nich nie wspominać. Już wróciłam do swego domku i w ciszy i w spokoju mogę zacząć układać wszystko. powiedziałam dość wszystkim i w nosie mam co oni na to:-).
wciąż się wszystko zmienia kurcze i to tak szybko , że czasem nie mogę nadążyć:))))
A cio u Ciebie??? o jakim to ciężkim dniu pisałąś??
jak wrócę z pracy to zaklikam do Ciebie na skrzynkę oki??
Pozdrawiam Cię bardzo , bardzo ciepło:)***
siemano
strasznie szybko minal ten roczek, a u mnie zadnych zmian konkretnych, te wszystkie dni majace podloze
rutyny.Niechce mi sie czasem patrzec przez okno....
tak ponuro w wogule, he o czym pisac, jak pisac?.
Optymistycznie patrzec na otaczajacy nas swiat, niedam rady przynajmniej, nie teraz.
Pozdrowionka dla bywalcow!!
rutyny.Niechce mi sie czasem patrzec przez okno....
tak ponuro w wogule, he o czym pisac, jak pisac?.
Optymistycznie patrzec na otaczajacy nas swiat, niedam rady przynajmniej, nie teraz.
Pozdrowionka dla bywalcow!!