Widok

Dj Irek - proszę o opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,

Szukam opini na temat dj Irka?
Prosze o jakiekolwiek info.

Pozdrawiam
image
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
podbijam, właśnie zastanawiam się nad tym Panem bo faworyci wcześniejsi nie mają terminów ;( kolega koleżanki polecał Dj Irka ale to tyle co udało mi się wyciągnąć . Ktoś coś???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
My zdecydowalismy sie na dj Irka:)
Bardzo mily Pan:) wczesniej sie obawialismy bo nigdzie nie bylo komentarzy ale wlasciciele naszej sali znaja dj Irka i potwierdzili ze zawsze jest wspaniale przygotowany:) i potrafi rozbawic gosci;)
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
DJ Irek grał u mnie na weselu, a po imprezie 5 osób poprosiło o namiary do niego:) jest bardzo kulturalny, zgrany z obsługą sali, przygotowany, wszystko szczegółowo omawia z parą młodą z odpowiednim wyprzedzeniem i szanuje ich decyzje. Ja nie miałam żadnych zastrzeżeń, więc z czystym sumieniem polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mamy już podpisaną umowę z Panem Ireneuszem, nasze wesele odbędzie się w kwietniu 2015r.Byliśmy już z narzeczoną na weselu które prowadził dj irek w 2012r zabawa była SUPER. Spotkaliśmy się z Panem Ireneuszem Beńskim ponownie na weselu u naszych przyjaciół w czerwcu tego roku, zabawa jeszcze lepsza, dobór muzyki, zabaw, sprzęt wszystko z najwyższej półki. Widać klasę i profesjonalizm. Język i kultura osobista bez zarzutu. Cieszymy się bardzo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sama zalozylam ten watek i moge sama sobie odpowiedziec po takim czasie:):)

nie znalismy go wczesniej, nie bylismy na weselu na ktorym gral. Kiedy poznalismy Irka zaufalismy mu od razu. Bardzo wiarygodna, rzetelna, profesjonalna osoba. Mielismy pare zadan specjalnych dla niego i ze wszystkim sobie poradzil. Doradzil w wielu kwestiach i prowadzil wesele super:) Goście naprawde chwalili. Irek gra z winyli. Muzyke dopasowywal do wszystkich gosci i trzymal sie planu wesela bo nam troche to nie szlo bo czas lecial za szybko. Dj naprawde godny polecenia i porownujac ceny innych dj mysle ze prawie o polowe tanszy. Dziekujemy Irek:) !
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i dbałości o każdy szczegół z jaką DJ Irek poprowadzil nasze wesele
Każda nasza prośba została spełniona wzorowo.goscie bawili się do samego rana przy repertuarze który przypadł do gustu bezwgledu na wiek.bylismy zaskoczeni dodatkowymi atrakcjami dzięki czemu nasze wesele było bardziej wyjatkowe.dziekujemy bardzo za udane wesele i szczerze polecamy Dj Irka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
my równiez polecamy! nasze wesele odbyło się 16.07.2016 i dj Irek swietnie sie sprawdził. Muzyka dopasowana, wszyscy goście byli na parkiecie, kulturalny, pomocny, doswiadczony. Dodam, że nasze wesele było polsko-szwajcarskie, więc było to zadanie utrudnione ale i tak świetnie sobie poradził. Dj Irka mielismy z polecenia i na podstawie opinii w internecie, które były wyłącznie pozytywne i to się potwierdziło również u nas!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Hehehehehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Polecamy w 100%. Pełen profesjonalizm. Byliśmy bardzo zadowoleni. Goście bawili się super. Doradza i pomaga w wyborze konkursów, muzyki, zwyczajów. Polecam, polecam jeszcze raz polecam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług DJ Irka, gorąco polecamy wszystkim którzy liczą na kogoś, kto poprowadzi dobrą zabawę.
Widać wieloletnie doświadczenie i sposoby, aby wciągnąć gości do zabawy. DJ Irek grał na naszym weselu, przez całą noc na parkiecie ciągle ktoś tańczył, repertuar był dobrany pod nasz gust jak i gości weselnych, każdy znalazł piosenkę dla siebie do tańca - od najnowszych kawałków, po piosenki przy których dobrze bawią się starsi ludzie. W ciągłym użyciu były przeróżne efekty: światła, lasery, wytwornica dymu i bańki. Pan Irek również prowadził zabawy weselne, konkursy i oczepiny – wszystko było wcześniej ustalane z nami – było przy nich dużo śmiechu. Może niewiele osób zwróci na to uwagę, ale mi się bardzo podobał „radiowy” głos Pana Irka :) Krótko pisząc: pełen profesjonalizm, od podejścia do klienta po zabawę do rana. Co było dla nas bardzo ważnym kryterium przy wyborze DJ: dobra cena. Gorąco polecamy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W jakim lokalu Pan Irek prowadził Wasze wesele ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My również mieliśmy DJ Irka i bardzo go polecam!! Miejscy, w którym mieliśmy wesele to Business Faltom Gdynia, również to miejsce polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry