Widok

Dla kogo Pracuje nasz Rząd????

chemitrails nad głowami. A w Gdańsku Budują piękny niczym centrum handlowe oddział onkologii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest ich Rząd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam, próbuję sobie przypomnieć moje dzieciństwo (rocznik 86) ale nie jestem przekonany czy sobie tego na siłę nie wbijam do głowy. Jestem prawie pewny (niestety tylko prawie), że w latach 90 nie widziałem na niebie chemtrails. Tak. I musiało tak być bo często patrzę w niebo a zauważyłem to jakoś po roku 2005. I co najlepsze to niektóre smugi znikają w sposób normalny a te drugie.. nie znam się, ale jest to dziwne i podejrzane. Od kilkunastu lat mam otwarty umysł na kilka dziwnych spraw i ta zagadka wciąż mnie nurtuje. Muszę kupić jakiś dobry monokular lub lornetkę i podejrzeć samoloty w locie. pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pisałem w innym wątku:
Smugi kondensacyjne były widoczne na polskm niebie juz w czasach Prylu. TO naturalne zjawisko fizyczne, powstające w odpowiednich warunkach (wilgotność, temperatura) na śladzie po silniku odrzutowym. I te same czynniki (wilgotnosć, temperatura, wiatr) powodują ich długotrwałe utrzymywanie się, rozmywanie czy szybkie zanikanie.
Za Prylu były to głównie samoloty wojskowe. Całkiem możliwe (nie zwróciłem uwagi), ze w latach 80-90 smugi kondensacyjne były zjawiskiem rzadkim - pasażerski i towarowy ruch lotniczy był jeszcze relatywnie niewielki a ilosć lotów wojskowych z przyczyn ekonomicznych spadła niemal do zera. Na przełomie wieków zaczął się nasilać ruch cywilny, który obecnie (pomijając czas "zarazy") jest niezwykle intensywny, stąd duża ilosć smug kondensacyjnych.
A tak z innej beczki, założę się, że ogromna większosć osób urodzonych po stanie wojennym a mieszkających w dużych miastach w życiu nie doświadczyła na sobie gromu dźwiękowego, który w latach 70-tych był jeszcze zjawiskiem nagminnym.
Wyjaśnienie jest również banalnie proste - lotniska wojskowe zostały eksmitowane poza duże aglomeracje miejskie. A samoloty cywilne nie przekraczają bariery dźwięku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Próżny trud Twój w tłumaczeniu imbecylom intelektualnym z IQ zbliżonym do gołębia, czym jest zjawisko gromu, bariera prędkości dźwięku, smugi kondensacyjne. Nie rzucaj pereł przed wieprze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Karol, który planuje kupno lornetki, by nie umknął mu żaden samolot rozpylajacy chemikalia, wirusy i co tam jeszcze, bo jest prawie pewny że "to" widział, facet po 30 tce, dostaje od forumowych jednokomórkowców 5 pozytywnych opinii. Gość bez podpisu, który tłumaczy logiczne na czym polega powstawanie smug kondensacyjnych, dostaje od jednokomórkowych pantofelków forumowych 6 negatywnych opinii. Jaki z tego wniosek ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Milion much nie moze sie przeciez mylic. A tak na powaznie zwykla troll festa.

Ps Nie wiem gdzie sie wychowywal pan z amnezja ale ja w malym miescie i w latach 90 smugi byly powszechne przy przelocie. Kazdy dzieciak sie cieszyl ze widzi "rakiete"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok. 10 lat temu znajoma pokazywała mi genialne zdjęcie, które sama zrobiła. Trzy, krzyżujące się prawie idealnie pod kątem 120° smugi na niebie. Zdjęcie zrobione w okolicach Nowego Tomyśla.
Nie wiem, czy akurat tam w taki sposób krzyzują się korytarze powietrzne, czy był to czysty fuks, ale w obecnych czasach to zdjęcie byłoby wręcz relikwią wyznawców chemtrailsów. Nikt by nie wierzył, że tak się akurat złożyło - to musiało być działanie celowe i metodyczne :D

Ale przyjmijmy, że mają rację. Chemtrailsy są celowo rozsiewanymi z samolotów truciznami, zarazkami itd...
Rodzi to kilka pytań:
1. Dlaczego taka metoda? Z dużej wysokości - czyli większość pewnie odparuje. Z pewnością - rozpyli się bardzo równomiernie po terenie, spadając głównie na pola, łąki, lasy a w małym stopniu na skupiska ludzkie. O kompletnie bezużytecznym rozpylaniu nad górami, morzami i oceanami przez grzeczność nie wspomnę ;)
2. Po co? Dla wywoływania chorób? Depopulacji? I jako argument podaje się jednoczesną budowę szpitala onkologicznego? ;> Są duzo prostsze i mniej rzucające się w oczy potencjalne metody osiągnięcia takiego celu. Chocby poprzez skażanie wody pitnej.
3. Jak to jest robione? Jeśli ktoś widział kiedykolwiek na oczy samolot agrotechniczny, wie, jak wygladają instalacje dedykowane do rozpylania różnych substancji z powietrza. Ani samoloty rejsowe ani wojskowe takich instalacji nie mają. Czyli dodatki do paliwa? A kto i jak je dodaje? Obsługa samolotu? Personel naziemny na lotniskach? Wykluczone - za dużo grono osób "wtajemniczonych". Czyli muszą być one dodawane już w rafineriach. Wziąwszy pod uwagę fakt, że rafinerii produkujacych paliwo lotnicze jest przynajmniej kilkadziesiąt (może i kilkaset) daje to również dosyć spory krąg "wtajemniczonych". Skrajnie mało prawdopodobne, aby któryś z pracowników (szczególnie: byłych), solidnie opłacony przez żądnych sensacji pismaków, się nie wygadał. A jakoś nie miało to miejsca. Nawet zwolennicy chemtrailsów sami do końca nie doszli do jakiegoś konsensusu, co jest z tych samolotów rozpylane.

Zatem nawet wykazując maksymalnie dobrą wolę wzięcia poważnie pod uwagę teorii chemtrailsów, rozłazi się ona na każdym kroku, przy choćby szczątkowym śladzie logicznego myśleniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze suplement:
Założenie, że są to dodatki do paliwa, poważnie ogranicza ilość dostępnych do rozpylenia substancji.
Można zapomnieć o bakteriach, wirusach czy innym materiale biologicznym. A i znaczna część trucizn czysto chemicznych uległaby rozkładowi termicznemu w komorze spalania silnika odrzutowego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Im więcej przytaczasz racjonalnych argumentów, tym większych dostarczasz im dowodów na spisek. Przekonałem się, że nie zdarzyło się kogokolwiek z nich przekonać przy pomocy faktów i prawdy. Nawiązuje do tego mój temat w Hydepark : o absolwentach uczelni Darwina.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry