Widok

Dla osób samotnych i aktywnych z 3 miasta i okolic

Widzę, że sporo tutaj samotnych osób, szukających znajomych. Zapraszam do grupy facebookowej Wspólne Wypady Trójmiasto. Zaczynaliśmy tutaj na forum, szukając osób chętnych aby gdzieś wyskoczyć oraz samotnych z różnych powodów. W końcu przenieśliśmy się na FB i od 1.5 roku prężnie i aktywnie działamy, aby nie było nudy.
Jeśli ktoś ma ochotę wyskoczyć do kina, na imprezę, bilard, na miasto, za miasto, na jedzonko, pograć w planszówki, wyjechać na domek, w góry, lubicie aktywności: rower, rolki, łyżwy, narty, ścianka wspinaczkowa, długie spacery, morsowanie itd. to na pewno znajdziecie u nas chętnych na takie akcje. Zapraszam serdecznie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Asiu, proszę o informację na jakiej podstawie usuwacie, Wy Administratorzy użytkowników z Grupy? Czy wcześniejsze usunięcie nie powinno być poprzedzone jakąkolwiek informacją?

Z tego co pamiętam, właśnie o takiej "procedurze" słyszałam od jednego z Administratorów.

Pytam, bo sama byłam członkiem grupy. Ostatnio chciałam stworzyć wydarzenie... Niestety okazało się, że do grupy już nie należę. Taka niespodzianka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjaśniam... usuwałyśmy z Anią ostatnio osoby nieaktywne, które nigdy nie pojawiły się na wydarzeniach lub od bardzo dawna w nich nie uczestniczą. Stawiamy na aktywnych członków, a nie osoby "cienie", które tylko biernie obserwują to, co dzieje się w grupie. Jeśli nie dotyczy to Ciebie, to może przez przypadek Cię usunięto. Napisz prv na msg, bo tu pewnie nie powiesz kim jesteś, więc wyjaśnię Ci przyczyny usunięcia. Nikogo nie skreślamy z osobistych pobudek albo nieistotnych dla grupy rzeczy. Pozdrawiam i miłego dnia! Asia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozumiem, przyczyny usunięcia z Grupy:
1) Osoba nieaktywna.
2) Osoba od bardzo dawna nieaktywna.
3) Błąd Administratorów.

Jest to klarowne - "wyjaśnię Ci przyczyny usunięcia.".

Miłego dnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli uważasz, że zostałaś niesłusznie usunięta albo zwyczajnie chcesz dalej być w grupie, to napisz do mnie albo wyślij zaproszenie. Przy wysyłaniu zaproszenia należy odpowiedzieć na 1 pytanie i zaznaczyć, że zgadzasz się z regulaminem. Dopiero wtedy przyjmujemy osoby do naszego grona. Być może dlatego Twoje zaproszenie zostało pominięte przez weekend, bo którejś z tych rzeczy brakowało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem w grupie, potwierdzam różnorodność i ilość wydarzeń jest naprawdę wielka więc moim zdaniem napewno każdy tu znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mozna wiedzieć jak grupa na fb sie nazywa jak ją znaleźć?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspólne wypady trójmiasto ;)
R
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

czat (25 odpowiedzi)

gdzie mamy wejsc,aby rozmawiac na czacie?????????????????

do góry