Widok

Dlaczego chcą nas wyszczepić?

Jak możesz stworzyć taką chorobę, aby zmusić cały ŚWIAT do przyjęcia jednej szczepionki? Czego akurat właśnie teraz chcą zaszczepić cały ŚWIAT? Jest tyle chorób na które są szczzepionki, ale przecież nigdy nikt nie powiedział, że wyszczepią na taką chorobę cały świat!!! A dlaczego tak jest? Pomyślmy przez chwilę... Jeżeli chcesz kontrolować ludzkość to musisz stworzyć coś czego będą się bać wszystkie kraje na świecie. Paradoksem jest, że jest tyle chorób śmiertelnych i groźnych i jakoś nie każą się szczepić całemu światu obowiązkowo. Czy to nie dziwne? Nie dziwne, jeżeli to będzie specjalna szczepionka!!! Nie dziwne jeżeli będzie to szczepionka, która jest dawno opracowana i gotowa. Nie dziwne jeżeli będzie tam coś co pozwoli kontrolować ludzkie zachowanie!!! Musisz łączyć kropki. Koronawirus, 5G, szczepionka... Przecież nie możesz kontrolować ludzkości siłą fizyczną!!! Musisz im wpoić, że istnieje tak wielkie zagrożenie, że jedynym ratunkiem jest szczepionka, a wtedy umieścisz tam co chcesz i w ten sposób i za pomocą też 5G będziesz kontrolować nie tylko ludzką percepcję, ale i zachowanie!!! Żeby to osiągnąć potrzebujesz technologii! Do tego umieszczasz nanochipy w szczepionce, takie wręcz małe robociki, które zmieniają strukturę Twoich komórek w ciele. Żeby jednak przekonać większość świata do szczepienia tworzysz Nowego Wirusa, Nowe Zagrożenie. Musi się On rozprzestrzeniać na cały świat i łatwo przenosić. Paradoks jest tylko taki, że ten fałszywy wirus zabija w zasadzie tylko ludzi, którzy i tak by umarli, bo są starzy!!! Bo mają osłabioną odporność, bo są chorzy na inne choroby, ale ludzie się skupiają tylko na fałszywych liczbach zakażeń i zgonów! Panika, strach i lęk przed przetrwaniem wpływa na cały świat prawie. Do tego podtrzymujesz zagrożenie mówiąc, że będą nowe fale zachorowań!!! Ciekawe jest to, że przy okazji wiążę się to z działaniem technologii 5G! Doskonale wiedzą jak to będzie działać na ludzki organizm, ale żeby ludzie dalej żyli w iluzji to powiedzą, że to nie wina 5G, ale wina Koronawirusa albo Nowego jakiegoś Wirusa, który wymyślą!!! W ten sposób nikt im nie udowodni, że ludzie będą padać od 5G!!! W ten sposób technologia do kontroli ludzi zacznie działać w najlepsze i zmieniać NAS w roboty!!! A jak? Do tego będziemy mieć szczepionkę z nanochipami!!! Widzisz już połączenie tego wszystkiego? Oglądałeś takie filmy jak Qualibrium, Matrix czy inne i myślałeś, że to sci-fiction, że to nierealne, a przecież do 2030 roku chcą połączyć mózg Nasz ze sztuczną inteligencją!!! Te filmy to nie sci-fiction, ale przygotowywanie Nas na nową normalność!!! Wiecie dlaczego akurat teraz chcą Nas przykryć taką "chmurą" technologiczną? Bo chcą Nas odciąć od świadomości. wiedzą, że teraz dużo ludzi się budzi!!! Chcą to powstrzymać poprzez odłączenie Nas od świadomości!!!

A co będzie w szczepionce?? Nanochipy, nanorobociki, które zmienią Nasze ciała, będą się replikować, zmieniać nasze komórki. Zmienią Nas biologicznie, stworzą społeczeństwo gender!!! Bez podziału na płcie. Fantastyka nie? Stworzenie z ludzi takich pół-robotów:)) Nie będzie to fantastyka jeżeli za pomocą tych nano-robocików zmienią nasze ciała biologicznie, zmienią nasze komórki. potrzebują tylko tak posterować naszą percepcją, żebyśmy się zgodzili na te szczepionki! A Ci co się nie zgodzą nie będą mogli żyć w społeczeństwie normalnie!!! Wielu krzyczy, że Koronawirus to ściema itd. Pewnie, że mają rację, ale niewielu wie dlaczego tak jest! Wielu nie wie jaki jest plan! Tu nie chodzi o żadne zdrowie, żadną Pandemię, ale tylko o wpuszczenie w nasze ciała tych mikrochipów, nanorobocików, które zmienią już nas na zawsze w innych ludzi!!! Dzięki temu podłączą Nas do tej "chmury" technologicznej! Do sterowania Nami za pomocą technologii 5G! A dlaczego? Bo te mikro-maszyny w naszym ciele będą się replikować! Zmienią strukturę naszego ciała, podłączą Nas do 5G!! Staniemy się robotami!!! Te nano-robociki wejdą w interakcję właśnie z częstotliwością 5G. Potrzebują do tych zmian tylko jednego!!! Wpuszczenia w Nas tych małych robocików!!! Po to właśnie jest ta Pandemia!!! Żeby zmienić już Nas na zawsze w zasadzie w roboty, którymi będzie można sterować jak się chce, bez własnej woli!!! Bez własnej świadomości!!! Odłączą Nas! Niezły matrix szykują!!! I to nie od dziś, nie od wczoraj. Oni planują nawet na kilkadziesiąt lat wprzód!!! To nie będzie już ważne czy to będzie technologia 5G czy 6G czy 7G, bo i tak zaszczepieni będziemy już robotami o innej strukturze komórek!!! globalna wersja faszyzmu!!! JEżeli teraz jesteśmy niewolnikami, ale jeszcze możemy myśleć, możemy być świadomi to co będzie po wszczepieniu nanochipów???

Wszyscy Ci twórcy i zarządzający Googlem, Youtubem czy Facebookiem dążą do tego globalnego faszyzmu!!! Oni nie są po Naszej stronie!!! Sami widzicie to teraz przecież!!! Ile usuwają filmów niewygodnych, postów itd. Kotrolują jak mogą percepcję mas, żeby przypadkiem zbyt dużo ludzi nie spostrzegło ich chorego planu!!! boją się nas tak naprawdę!!! Ale jak już Nas zaszczepią to już nie będą się Nas bać, bo wtedy uzyskają całkowitą kontrolę!!! Dlatego teraz masowo usuwają informacje, które zagrażają ich narracji! Kontrolują Nas za pomocą informacji, za pomocą wpływania na percepcję, ale celem jest kontrola naszego zachowania! To osiągną przez te nanochipy właśnie!!! FB
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9
Co Ty bierzesz, podziel się
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
Biorę covid19, odmiana chińska bo europejska już się skundliła.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
bierz pół, bo odlecisz na zawsze :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

oto dlatego
-- https://www.youtube.com/channel/UC0JAah0HuF3hLpYa7jl0jOA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obejrzyjcie film o "drugiej fali epidemii". Warto być "jasnowidzem" :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anonim, słabo analizujesz, nie potrafisz łączyć faktów i wnioskować, jesteś podatny na manipulacje, to chociaż nie udzielaj się a czytaj i ćwicz rozumowanie. Takie prostackie, płytkie uwagi rodem z gimnazjum, zostaw dla siebie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

a za te wypociny ile mu PŁACA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A będziemy wtedy emitować własne wi-fi , jak już przez te nanoroboty pod 5G nas podłączą?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

CZY ty masz autyzm! czy sekta?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

2 tygodnie temu)
5g to pikuś
najlepsze jest tu..
przewidziano także WTC i inne światowe zdarzenia

https://www.youtube.com/watch?v=KETOypCb4uc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To tylko foliarz:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ponad 100 lat temu podobne teksty na miarę ówczesnych czasów, towarzyszyły budowie kolei. Krowy przestaną dawać mleko, kury nie będą niosły jajek, a kobiety przestaną rodzić dzieci, bo nie zajdą w ciążę. To wszystko miało się zadziać za przyczyną kolei parowej. :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Myślisz że jak dasz sobie wstrzyknąć truciznę to będziesz nowoczesny?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Szczepienia ochronne nie trują ludności, więc nie ma powodów, aby sądzić, że szczepionka przeciw koronawirusowi będzie trucizną. Przypomnę, że lokomotywy parowe nie wpływały na mleczność krów i wydajność kur niosek.
Jeżeli nie potrafisz przyjąć wiedzy popartej dowodami naukowymmi, przyjmij powyższe jako prawdziwe, na wiarę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Myślisz że nie trują;
otóż w listopadzie w Lombardii zaszczepiono wszystkich po 80 roku życia na grypę właśnie , pisać dalej ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szczepieniom na grypę poddaję się ja i moja cała rodzina corocznie od co najmniej kilkunastu lat. Na moim przykładzie dowodzę, że szczepienia na grypę nie szkodzą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Skąd się biorą i kim są "zaburzeni" pokroju Świat zwariował ? Jak widać, świr ten znajduje sobie poklask wśród ociężałej umysłowo gromadki czytelników. Nie ma sensu polemizować z jemu podobnymi, nawiedzony lub opłacany i**ota pozostanie i**otą, choćby nie wiem co. Takie mamy społeczeństwo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

"Nie ma sensu polemizować z jemu podobnymi, nawiedzony lub opłacany i**ota pozostanie i**otą, choćby nie wiem co."

O to, to, to! Święte słowa. Zwłaszcza podoba mi się ten fragment o nawiedzonym lub opłacanym idiocie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Krzyż : "O to, to, to! Święte słowa. Zwłaszcza podoba mi się ten fragment o nawiedzonym lub opłacanym idiocie"
Staram się pamiętać o Tobie i czasami nawiązuję o tym w wątkach .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie tak boisz sie covida, że śpisz w kagańcu. Nawet pies ma teraz lepiej od swojego pana. Masz mentalność niewolnika.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja się boję ? Gdzie ty widzisz że to ja się boję ? Twój przekaz jaki wyświetlasz w internecie jest pełen strachu i spisków na twoje życie i bez mała ludzkości. Jesteś już zainfekowany, nawet o tym chyba nie wiesz. Głupotą, odmianą wrodzoną. Na to nie ma szczepionki i lekarstwa. Chociaż zalecił bym ci metodę dr Grimstaina : podwójna lewatywa i płukanie żołądka i chinina w dużej dawce doustnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

metoda ta by nie pomogła ale sigmund Freud mial by swietny okaz do celow naukowych /dla potomnych/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to lobbysta z jakiejś sekty pisze na wszystkich portalach /za kase/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

W Polsce przeciw grypie szczepi się 4% ludzi i co mamy epidemię? Wskaźnik umieralności wynosi 0,1%. Taki sam jest na covid19. Warto zauważyć że 99% ofiar covid19 miało albo ciężką chorobę przewlekłą lub była w podeszłym wieku. Oba przypadku znaczeniu osłabiają odporność organizmu i jakiejkolwiek zakażenie może być przyczyny zgonu. I tak prawdopodobnie jest z tą pseudopandemią.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lekarz z Opoczna - Hubert Czerniak, dobrze znany w środowisku antyszczepionkowców otrzymał od Naczelnego Sądu Lekarskiego karę zawieszenia prawa do wykonywania zawodu na dwa lata.
Przedstawiciele Naczelnej Izby Lekarskiej zwracają uwagę, że to decyzja dla dobra pacjentów.
BRAWO !!! Oszołomów ignorować to za mało
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

On akurat nie negował wszystkich szczepień. Jeżeli są one na wirusy, które nie mutują a ryzyko powikłań jest znacznie mniejsze od korzyści szczepień, to takie popierał. Przeciwko był szczepionką na grypę i teraz tego sars-cov2. Uważał, że sam wirus jest grypopodobny i często się zmienia, dlatego szczepionka będzie nieskuteczna. Sama szczepionka ma w sobie dużo szkodliwych substancji, które wywołają więcej objawów chorobowych niż potencjalny wirus przed którym ma chronić. Warto obejrzeć jego materiały na Internecie. Ponadto jest lekarzem a nie pseudomedykiem jak niejaki Jerzy Zięba.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

jobecnie est lekarzem bez prawa wykonywania zawodu - uściśle.
Niestety, zsarzają się "lekarze" po studiach medycznych, dla których badania medyczne znaczą niewiele. Oni bez badań wiedzą lepiej, co szkodzi; a co człowiekowi pomaga.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeciwko grupie szczepimy się od szeregu lat. Już nie pamiętam , żeby ktoś z mojej rodziny przechodził choćby poważniejsze przeziębienie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i ok. Chcesz to się szczep. Ale nie można do tego zmuszać wszystkich. W Polsce tylko 4% się szczepi na grypę i jak widać naturalna odporność wystarcza. Śmiertelność na poziomie 0,1%. Natomiast jeśli chodzi o badania, to często są one sponsorowane przez firmy farmaceutyczne, dlatego nie są obiektywne. Zwróć uwagę kogo reprezentuje np. Bill Gates.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Takimi "argumentami" można zakwestionować wszystko. Jeżeli są wątpliwości do jakości badań naukowych, to należy je wyjaśniać, udowadniając np. innymi badaniami. Same wątpliwości i sianie zamętu nie wystarczą. Babka ze wsi Wilkowyje może opierać się na intuicji i tradycyjnym wierzeniom ludowym. Od lekarzy należy wymagać postępowania zgodnego z przyjętymi procedurami medycznymi. Jeżeli sprzeciwiają się temu, czego uczono ich na studiach i z czego zdawali egzaminy, nie powinni mieć prawa wykonywania zawodu. Jako pacjent mam prawo wiedzieć, czy korzystam z porady prawdziwego lekarza, czy babki ze wsi Wilkowyje. Lekarz, postępujący wbrew zasadam medycznym, wykorzystjacy tylko pieczątkę jest praktycznie fałszywą babką ze wsi i fałszywym lekarzem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

szkoły (14 odpowiedzi)

Czy została zamknięta juz jakaś szkoła w 3mieście? Jak ktoś miał z dzieci to klasa na kwarantanne?

Wewnętrzne nagrania z fundacji Billa G z 2018 o produkcie covid19 (3 odpowiedzi)

Poniżej link do nagrania z konferencji fundacji Billa G. Rozmówcy wspominają o szczepionkach na...

czytajcie (22 odpowiedzi)

Czytajcie statystyki medyczne. W tym roku zmarło mniej ludzi niż w latach ubiegłych. Jedną z...

do góry