Widok

Dlaczego?

------------------------------------- ??? ---------------------------------------------
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego tak czy dlaczego nie?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba nie ważne czy tak, czy nie, ważne dlaczego!!!
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i co z tym zrobic, jak sprawic by trwalo dluzej (lub krocej). :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego...
... ludzie rania..
... tak ciezko byc samemu...
... jak sie komus zaufa to predzej czy pozniej i tak sie czlowiek zawiedzie...
... ludzie sa tacy nieludzcy...
... ludzie wykorzystuja uczucia innych...
... jak juz prawie widac slonce to zawsze musza nadejsc chmury, huragan, tornado....
... ....
heh...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...dlatego, że to działa również w drugą stronę:

ludzie dają Ci radość,
po każdej burzy wychodzi słońce,
pomocna dłoń nadchodzi z niespodziewanej strony,
możesz komuś pomóc i odnajdujesz w tym radość,
nie spadniesz niżej niż do dna, a wtedy droga tylko w górę,
...

... i jeszcze miliony innych "dlatego"...


pozdrawiam:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alexia chcialabym zebys miala racje, jednak rzeczywistosc bywa bardziej brutalna, a ja osoba nie nalezaca do optymistow ( totalna pesymistka tez nie jestem, raczej relalistka ze skonosciami pesymistycznymi;) ) nie umiem patrzec przez rozowe okulary i niestety widze a co gorsze odczuwam (jakze bolesnie...) wszelkie brutalnosci zsylane pzrez los a moze bardziej by pasowalo przygotowywane z cala premedytacjia przez ludzi...

Antyspoleczny... drapieznym? to chyba za malo powiedziane... drapiezca nie zneca sie az w taki spsob nad swoja ofiara, nie "gnoi" jej w kazdym nadarzajacym sie momencie, nie udaje ze jest dobzre gdy tak nie jest, nie ubliza, nmie daje nadzieii, nie rani w sposob duchowy.. a przeciez bol fizyczny jest duzo lzejszy do tego psychicznego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Łezko, dlatego bo "Człowiek jest zwierzęciem, niekiedy lepszym, ale częściej gorszym od czworonogów, z powodu zaś swojego ""boskiego-duchowego i intelektualnego rozwoju"" stał się najbardziej drapieżnym ze wszystkich"....właśnie dlatego...

Pozdrawiam
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja myślę, że dlatego, że w życiu jest zawsze "po równo".
Teoria karmy bardzo mi odpowiada.
Myślę sobie, że jak dostałam mocno w kość, to pewnie dlatego, że kiedyś gdzieś narozrabiałam (tylko przeważnie wydaje mi się, że to było w poprzednim wcieleniu, bo z obecnego żadnych WIELKICH grzeszków nie pamiętam, a w d.. dostaję ostro!)
Tak czy inaczej, podobno to się wyrównuje.
Może tylko nie umiemy właściwie się cieszyć radosnymi chwilami i doceniać ich wtedy, kiedy nas spotykają...
Ale na wiosnę zawsze świeci słońce!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

do góry