Widok

Dlaczego takie tanie mieszkania ?!

Znalazłam naprawdę tanie mieszkania na stronie http://www.DworekNieruchomosci.pl Osiedle Lotnicza. Fajne kamienice, lokalizacja wiadomo kwestia uznaniowa, nie wiem tylko dla czego takie ceny - mówią że to pierwsza kamienica tej inwestycji i dlatego takie promocyjne ceny. Co o tym myślicie? może coś wiecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mnie to interesuje. Budują bez kredytu, działka nie ma obciążenia kredytem. A na wcześniejszych inwestycjach go chwalą. Wiecie coś o PB Bednarski ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
163 000 za 50 m2 - to nie dla mnie - za tanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ktoś wie coś na temat tego dewelopera bo mają dość ciekawą ofertę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dal mnie to cena taka dlatego bo na wsi prawie - przecież to kawał drogi od Pruszcza a po drugie to ściany są gołe więc i cena mniejsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam, czy nikt z szanownych Państwa nie zwrócił uwagi, że to jest praktycznie na torach głównej magistarli kolejowej ? czy uwierzyli Państwo w obietnice, że będzie cicho i spokojnie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie jeszcze te tory więc policzyć wszystkie minusy i wychodzi atrakcyjna cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś za coś gdzie indziej dostanę w tej cenie kawalerkę a tu mam porządne dwa pokoje z 6 oknami i balkonem. A co do pociągów, to postanowiłem sam się przekonać: Byłem, widziałem, słyszałem pociągi - tragedii nie ma, jak w zwykłej miejskiej lokalizacji - tiry, pogotowia, czy strumienie aut pod oknem to też nic miłego, a tu jest ok 40 m od torów i wał. Suma summarum raczej się zdecyduję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osiedle miesci się w Cieplewie.Dlatego jest dośc tanie. Też byłam zainteresowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do osoba, która mówiła, że w tej cenie to tylko kawalerkę dostanie.

http://www.pbon.pl/nieruchomosci-opis,NQ00649s.html

Mieszkanie w Pruszczu, z autobusami, do kolejki na piechotę 10 min.
Trzeba podnieść standard, ale w tej inwestycji w Cieplewie też trzeba. I nie tak blisko torów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak uważam, że Cieplewo jest lepiej skomunikowane z Gdańskiem niż Komarowo. Do Komarowa jeżdzą w sumie 2 autobusy 205 i 207, a tak naprawde tylko jeden 207 i to raz na godzine.Z Cieplewa jezdzi dużo więcej autobusów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z głównej ulicy Cieplewa może i tak, ale z "osiedla za torami" chyba raczej nie. A do głównej jest bardzo daleko z tej inwestycji.

Zobacz nawet na opisie tej inwestycji jest napisane, że jeżdżą 3,50 i 821. Tyle, że one jeżdżą z głównej trasy "na Tczew", niestety.

http://www.dworeknieruchomosci.pl/mieszkania/cieplewo-pruszcz-gdanski-osiedle-lotnicza-lokalizacja-pb-bednarski-dworek-nieruchomosci.html

A sami piszą, że lepiej iść na autobus na Komarowo :).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowny Kolego, pozwolę sobie zauważyć, że porównujesz nowe technologie i styl architektury z wielką płytą z lat 70. 40 lat temu był inny świat i wolę do niego nie wracać. Zaś lokalizacja w stosunku do przystanków to podają dwie odległości 1100 metrów do przystanku na trasie tczewskiej oraz 1300 do Komarowa, a z własnego rozpytywania wiem, że nasze pruszczańskie busy dojeżdżają do samego Cieplewa - no i SKM 400m - wszystko kwestią wartościowania - myślę że każdy może mieć własne zdanie. Najlepiej posprawdzać samu przy słonecznym weekendzie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się mieszka mieszkańcom na Osiedlu Lotnicza? Tyle ludzi tam już mieszka może napiszcie jak się mieszka? czy te pociągi są dużym problemem? i czy te czynsze 100-150 zł są realne - bo jakoś bardzo niskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm.... musze to zobaczyć na własne oczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja żałuję że wcześniej się nie zdecydowałem, bo mieszkanie ,które najbardziej mi się podobało właśnie zostało sprzedane. Co prawda będzie jeszcze w tym roku jedna kamienica, ale mnie się śpieszy - okazje nie czekają na maruderów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście ciekawa oferta. Dziś niedziela ale jutro muszę zadzwonić i się umówić na spotkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mieszkam w Pruszczu na ul. Piastowskiej. Mój blok jest położony przy nowym wiadukcie kolejowym. WSZYSTKIE ŚCIANY mam popękane a jak jedzie towarowy to ziemia się trzęsie. Kamienica która ma być wybudowana w Cieplewie jest tuż przy torach. Jeśli nie będzie przeszkadzał Ci hałas (a uwierz mi że będzie) to OK. Licz się jednak z tym, że sćiany w krótkim czasie będą do remontu. Ot cała filozofia czemu taka niska cena
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Piastowskiej i okolicznych budowały różne firmy i u jednych pęka, a u innych nie pęka, więc to raczej nie kwestia torów tylko wykonawstwa. Gdyby tak było jak piszesz żadnego budynku nie można by wybudować przy torach mieszkaniowego i niemieszkaniowego a budynki rozpadały by się po paru latach.Przecież w całej Polsce są budynki przy torach np. dworce i niektóre jeszcze sprzed wojny - myślę że to kwestia jakości wykonania i technologii, a nie sąsiedztwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Można z nimi wiele rzeczy ustalić indywidualnie, a ceny aż miło. W mieszkaniach kolej nie jest uciażliwa, bo daja okna z 3 szybami. Skusiła minie cena i SKMka. Do zobaczenia sasiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Od roku obserwuję temat i widzę, że w pierwszym budynku już się wprowadzają ludzie. Tempo mają niezłe. Wybudowano też nową ulicę Lotniczą, więc asfalt i chodniki do samego Osiedla. Poluję na mieszkanie w Kamienicy D. No i widzę że mieszkanka mają wzięcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beznadziejna lokalizacja 10m od torow brak drogi dojazdowej asfaltowej to nie sa niskie ceny takie mieszkania tam powinny byc 30% tansze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka sytuacja na rynku. Zobaczcie - http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Nieruchomosci-Sprzedam-dom-mieszkanie-10-124 Teraz można naprawdę trafić fajne okazje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kiedyś ty tam był ostatnio przecież w tym roku gmina wybudowała nowiuśką asfaltową ulicę z chodnikami, a 10 metrów od torów to nigdzie w Polsce nie można budować mieszkaniówki więc coś nierzetelny jesteś. Ja się wprowadziłem i dobrze mi się tu mieszka, na pewno lepiej niż przy ruchliwej ulicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już niewiele mieszkań zostało, ostatnie budynki w tym miejscu budują podobno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wynika to z prostego faktu - ceny mieszkań w dużych miastach spadają: http://rynekpierwotny.com/wiadomosci/rynek-mieszkaniowy/ceny-spadaja-w-duzych-aglomeracjach,1412/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20 odpowiedzi)

Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc najpierw trzebaby było...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

do góry