Widok

Do WARSZAWY

Społeczność Temat dostępny też na forum:
Do WARSZAWY
Szukam osoby jadącej do Warszawy z 15.04 na 16-go lub 16.04 (sobota) rano do Warszawy lub w jej okolice.
Potrzebuje 2 miejsc ,dla siebie i córki. Pomóżcie!!!! Jadę na nagranie programu Jaka to melodia , a niestety tak dużej kaski brak na pociąg za 2 osoby. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jedz sama.....

jejku, wez sie lepiej za prace a nie nie masz kasy na pociag i jezdzic Ci sie chce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Ty masz jakiś interes w tym żeby wszystkich wysyłać do pracy? potrzebujesz taniej siły roboczej czy jak? daj sobie na luz
puknij się w dekiel i daj ludziom spokój Motocyklistko w szoku...
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

O Ty to zapewne sam leniem jesteś i pracowac się nie chce

Tym bardziej, że masz czas łazić po wszystkich ogłoszeniach, współczuje. Swoją drogą, by pracować u mnie, trzeba mieć duże kwalifikacje :) żegnam pana/panią z deklem zamiast glowy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marrgo spostrzegawcza z ciebie bestia. Ja się nie jarnąłem że to ta sama osoba. Pomijając wysyłanie do pracy to w poście o motocyklach jej odpowiedź była bardo trafna.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Cross
ja nie mowie że nie była trafna tylko że się wpitala z durnymi radami...

@szok, motocyklistka czy jak ci tam inaczej...
każdy z nas ma tyle samo czasu tyle że niektórzy potrafią nim lepiej zarządzać... ja potrafię znaleźć czas na zaglądania na posty... he he he... i nie zamierzam starać się o prace u ciebie moja droga... bardzo sobie cenię dobra atmosferę w pracy więc nie przyzwyczaiłabym się do notorycznych uwag typu " weź się lepiej do roboty"
pozdrawiam i współczuje podwładnym/ współpracownikom...
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No typem pracusia to ty chłopie nie jesteś... może jesteś psychologiem lub psychoanalitykiem??... bo na każdej stronie, pod każdym postem i tematem są Twoje nie za mądre komentarze... Wbij sobie do głowy, że na doświadczenie życiowe trzeba trochę poczekać, z Twoich wypowiedzi wynika że jeszcze Twój czas nie nadszedł... Potraktuj to jako monolog... nie czekam na Twoją odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry