Widok

Do tych co rodziły!!!!!

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dzisiaj bylam na wizycie i lekark stwierdzila ze wszytsko ok, jeszcze 2 tyg sie przekulam. Poszłam sie teraz kąpac i szok- krew na majtkach, takie cos jak pierwszy dzien okresu! Jestem zszokowana, bo nie wiem co robic!!!!
dziewczyny , czy krew to sygnal ze jechac do szpitala juz? Czekac na skurcze ? Co jest grane!!!!!!!!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) będzie dobrze też rodziłam w 37tc i też się bałam i nie chciałam jechać i też chciałam czekać na wody płodowe...ale jak zaczęły się skurcze co 5 min i zobaczyłam krwawienie to trochę pomarudziałm w domu i po 2h pojechałam do szpitala ( 5min) a wody no cóż odeszły mi 5 min przed przyjściem córci na świat---także na wody raczej nie czekaj......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0