Widok

Do tych co rodziły!!!!!

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dzisiaj bylam na wizycie i lekark stwierdzila ze wszytsko ok, jeszcze 2 tyg sie przekulam. Poszłam sie teraz kąpac i szok- krew na majtkach, takie cos jak pierwszy dzien okresu! Jestem zszokowana, bo nie wiem co robic!!!!
dziewczyny , czy krew to sygnal ze jechac do szpitala juz? Czekac na skurcze ? Co jest grane!!!!!!!!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może to czop? Ja bym na Twoim miejscu udała się do szpitala .. tak na wszelki wypadek.. przynajmniej się uspokoisz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0