Jestem wieloletnią Klientką Państwa i proszę tej opinii nie odebrać jako atak konkurencji, tylko zaniepokojenie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy byłam u Państwa 3 razy na manicure i pedicure i widzę niepokojące zmiany w salonie. Pani była nieobecna, P.Walentyna szybko robi paznokcie, ale ostatnio jakby coraz bardziej niechlujnie. Zaangażowana w prywatną rozmowę po ukraińsku z drugą pracownicą, która ewidentnie nie miała nic do roboty, a jedynie przeszkadzała i rozpraszała w pracy. Czułam się w salonie jak piąte koło u wozu. Paznokcie do tej pory perfekcyjnie były robione. Po ostatniej hybrydzie na rękach lakier zaczął odchodzić po tygodniu (! zwykle trzymał się jak skała przez miesiąc), a paznokcie u nóg były nierówno obcięte, co stwierdziłam dopiero po przyjściu do domu. Ceny za usługi macie dobre, ale z przykrością stwierdzam, że jakość wykonania spada, a dodatkowo atmosfera, gdzie Klientka czuje się niekomfortowo w salonie, bo pracownice zajęte prywatnymi pogaduszkami też nie zachęca do powrotu :( Proszę zadziałać, bo zniechęcacie Klientki.