Salon Urody

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Sopot, Jana Jerzego Haffnera 31

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - ocena nowy temat Salon Bordo, Sopot Pedicure hybrydowy - pani Ola staranne wykonanie i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 sierpnia 2024

Mmm - ocena Nie polecam ,robilam farbę na brwiach ,nie polecam a obsługa nawet nie...
~Mmm
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 3 listopada 2023

dramat!!! wątek zamknięty jechałam na wesele i zapisałam się ponownie do tego salonu na odrost i...
~monika róża
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Do właścicielki salonu wątek zamknięty Jestem wieloletnią Klientką Państwa i proszę tej opinii nie odebrać jako atak...
~Stała Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2019

Polecam !!!! wątek zamknięty Za każdym razem jak tylko odwiedzam Trójmiasto korzystam z usług fryzjerskich...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Polecam fryzjera wątek zamknięty Byłam z grouponu. Niby nic takiego bo strzyzenie i modelowanie..., ale Pan...
~Malgosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

niekomunikatywna kosmetyczka wątek zamknięty Niedawno odwiedziłam salon Bordo w Sopocie pierwszy raz za namową mojej...
~pierwsza klientka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Obsługa fatalna!Paskudne żarty,wyśmiewanie klientów,fryzjer nie ma pojecia...
~sopociara
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Najlepszy salon w Trójmieście! wątek zamknięty Z każdej wizyty wracam jak na skrzydłach! Zawsze fryzury sa twarzowe i dobrze...
~Bardzo zadolowona stała klientka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Tragedia wątek zamknięty Właścicielka to osoba delikatnie mówiąc skrajnie asympatyczna. Zatrzymała się...
~Tomasz
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Natalia - opinia wątek zamknięty Salon urody Bordo mogę szczerze polecić osobom, które cenią sobie najwyższą...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 marca 2016

Szczerze polecam! :) wątek zamknięty Do salonu "Bordo" trafiłam po zakupie gruponu na usługi fryzjerskie i byłam...
~Zadowlona stała klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Stała i zadowolona klientka- szczerze polecam wątek zamknięty Kolejna wizyta, pełna satysfakcja (jak zwykle), mimo ze oddałam się w ręce...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Super! wątek zamknięty Do salonu trafiłam przypadkiem i nie żałuję. Z usług fryzjerów jestem bardzo...
~Hania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Manicure hybrydowy wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi. Bardzo miła obsługa, manicure świietnie...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

zadowolona wątek zamknięty Byłam w tym miejscu pierwszy raz i wyszłam zadowolona. Pan,który sie mna...
~A
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

W szoku! wątek zamknięty Witam jestem klientka tego salonu od prawie 2 lat. Zaskoczona jestem...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Fryzjer godny polecenia wątek zamknięty Salon Bordo jest miejscem, które polecam każdemu bez względu na wiek. Od...
~BW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2015

Tylko tam wątek zamknięty Super salon, super obsługa, zanim zdecydowałam się na wizytę tam przejrzałam...
~Jest ok
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2015

Tragedia wątek zamknięty Nie polecam nikomu kto nie chce miec wyjęte z życia 2 tygodnie. Nie wiem czy...
~Marta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry